İzocam Çalışanlarıyla 50. Yılını Kutladı

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

İzocam Çalışanlarıyla 50. Yılını Kutladı

Yalıtım sektörünün öncü firmalarından İzocam, her yıl gerçekleştirdiği Çalışan Gecesi’ni bu kez 50. yılı için gerçekleştirdi. İstanbul ve Mersin’de olmak üzere iki farklı kutlama gecesinde İzocam çalışanları stres attı.  İzocam’da farklı pozisyonlarda çalışanlar, Kıdem Ödülleri ve Genel Müdür Özel Ödülleri’ni de İzocam üst düzey yöneticilerinin elinden aldılar.

 
Türkiye’de yalıtım sektörüne 50 yıldır yön veren İzocam, bu özel yılını çalışanlarıyla da kutlamayı ihmal etmedi. 50. yıl kutlamaları 6 Haziran’da Mersin Mereda Center’da ve 12 Haziran’da İstanbul Crowne Plaza Asai’de düzenlenen Çalışan Gala Gecesi ile devam etti.
 

Her iki Gala Gecesi’nde de Kıdem Ödülleri ve Genel Müdür Özel Ödülleri sahiplerine takdim edildi. Sunuculuğunu Pınar Esen’in üstlendiği Gala Gecesi’nde 50. yıl İzocam filmi izlendi ve İzocam Genel Müdürü Nuri Bulut bir konuşma yaptı.
 

Bulut konuşmasına; “Kurulduğumuz günden bugüne kadar yalıtım sektörünün yeniliklerini ülkemize sunan ilk şirket olduk. Bu bağlamda, 50 yılda 200 milyon ton petrol eşdeğeri enerji tasarrufu, diğer bir deyişle 110 milyar dolar değerinde enerji tasarrufu, ve en önemlisi bu tasarrufla 650 milyon ton CO₂’in atmosfere salımını önledik. Elbette ki bu başarıların ardında tüm İzocam ailesinin ilkeli, düzenli ve özverili çalışması yatıyor. Her yıl 730 çalışanımıza istihdam sağlıyoruz. Bizler için çok kıymetli olan çalışma arkadaşlarımızın sağlığına ve güvenliğine önem veriyor; bu konuyu çalışma ilkelerimizin öncelikleri arasına alıyoruz. Bu vesileyle, “Altın yıl” olarak anılan, 50. Yılımızı kutlarken,  şirketimize emeği geçmiş, değer katmış tüm çalışanlarımızı saygı ve sevgiyle anıyor, teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
 

İstanbul’daki Çalışan Gala Gecesi öncesinde bir kokteyl düzenlendi. Kokteylde en çok ilgiyi, 1965’den bu yana İzocam’da çalışmış herkesin isminin yer aldığı Çalışan Saygı Panosu gördü. Kokteyl sonunda İzocam aile fotoğrafı çektirildi.
 

Gala Gecesi, Turgay Telli ve orkestrasının performansıyla devam etti. Orkestra İzocam ailesine, yerli ve yabancı repertuarıyla romantizm ile neşenin harmanlandığı bir gece yaşatırken çalışanlar da doyasıya eğlendi. 50. yıl pastasının İzocam yöneticileri ile birlikte kesilmesinin ardından sahne alan ünlü dansöz Didem Kınalı etkileyici dansıyla Gala Gecesi misafirlerini büyüledi.

 

 

Detaylı Bilgi için:

Seher Saygın / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / 212 282 40 85 - Dahili 12
seher.saygin@essance-istanbul.com / 0 530 384 62 74 

Zeynep Yiğit / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / 212 282 40 85 - Dahili 23     
zeynep.yigit@essance-istanbul.com / 0 530 384 62 79   

İzocam Çalışanlarıyla 50. Yılını Kutladı