Ara
Kapat

İzocam Bayisi Çalışanları İzocam Yelkeninde Buluştu

13 Haziran tarihinde İzocam’ın iç piyasa ve Tekiz bayileri arasından yapılan çekilişle belirlenen İzocam bayilerinin çalışanlarını 21 ve 23 Haziran 2022 tarihlerinde İstanbul’da bulunan İzocam Yelkeni’nde ağırladık. 
İzocam Yelken Takımı, “Hep birlikte tam yol ileri” diyerek başladığı yelken yarışları kapsamında bugüne kadar BAYK Bodrum Kış Trofesi, MIYC Marmaris Kış Trofesi, EAYK Çeşme Trofesi ve Cumhurbaşkanlığı Uluslararası Yat Yarışı Trofesi’nde başarı ile yarışmış ve  2022 BAYK Bodrum Kış Trofesi ile 2022 Cumhurbaşkanlığı Uluslararası Yat Yarışı Trofesi kapsamında düzenlenen Halikarnas Kupası Yarışını üçüncülük ile tamamlamıştı. 
Bu güzel başarılara imza atan İzocam Yelkeni Haziran ayında da İzocam iç piyasa ve Tekiz bayilerini keyifli bir organizasyonla bir araya getirdi. 

Adana, Ankara Antalya, Kayseri, Konya, İstanbul, İzmir ve Rize gibi Türkiye’nin farklı illerinden gelen İzocam bayisi çalışanları önce İzocam’ın Gebkim’de bulunan İzopor-Foamboard ve Tekiz tesislerini ziyaret etti. Ardından Kalamış Marina’dan hareketle adalar açıklarında İzocam Yelkeni ile gezdiler.
13 Haziran 2022 tarihinde yapılan bir çekilişle isimleri belirlenen İzocam bayisi çalışanları, gerçekleştirdikleri 1,5 saatlik keyifli bir deniz turunun ardından Burgazada’da gerçekleşen akşam yemeği organizasyonu ile günlerini noktaladılar.


 

 

 

Paylaş