Ara
Kapat

Çevreci Bina Kredisi

Yalıtımınız Izocam’dan Krediniz Garanti BBVA’dan !

Kampanya Detayları:

Kampanya şu anda sadece İzocam sabit POS cihazı sahibi bayilerimizde geçerlidir. Sabit POS cihazına sahip bayilerimizin listesine ulaşmak için tıklayınız.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığından kredi kullanımı için, başvuru sahibinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Garanti BBVA müşterisi olması, Banka sisteminde nüfus cüzdanı bilgileri ile imzasının bulunması gerekmektedir.

750 TL ile 75.000 TL arasında yapacağınız alışverişleriniz için ödeme esnasında mağazadan çıkmadan alışverişinizi anında taksitlendirebilirsiniz.

Kampanya kapsamında minimum 3 ay, maksimum 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz. 0-36 ay faiz oranıyla ilgili bayinizden bilgi alabilirsiniz. Banka faiz oranını, ücret tutarlarını ve vadeyi değiştirme hakkını saklı tutar. Alışveriş sırasında güncel faiz oranlarını öğrenmek için banka ile iletişime geçebilirsiniz.

İzocam alışverişlerinizde sizden sigorta, tahsis ücreti ve gelir belgesi talep edilmez.

Kampanya Adımları:

✓ Başvuru sırasında kredi tutarı ve vade seçildikten sonra “Promosyon kodu kullanmak istiyorum” seçeneği işaretlenmeli ve açılan alana mağazadaki satış danışmanlarının yönlendirdiği promosyon kodu yazılmalıdır.

✓ Kredi başvurusunun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri Garanti BBVA İnternet/Mobil üzerinden onaylanarak kredi tutarının hesaba aktarılması sağlanır.

✓ Kredinin hesaba aktarılması sonrasında POS cihazı üzerinden satış işlemi gerçekleştirilir.

✓ İhtiyaç kredinizin olumsuz sonuçlanması durumunda kredi ile alışveriş yapamazsınız.

✓ Herhangi bir nedenle kredi akışında şubeye yönlendirilmeniz durumunda Garanti BBVA Mobil/İnternet üzerinden kredi kullanımı gerçekleştirilemez. Böyle bir durumda en yakın şubeye gitmenizi rica ederiz.

İzocam Bayilerinden alışveriş kredisi almak için yardım kılavuzuna tıklayınız.

Garanti BBVA İnternet/Mobil parolası ya da Garanti BBVA Mobil uygulaması olmayan müşterilerimiz için;

✓ Garanti BBVA Mobil uygulamasını, mobil cihazlarınızdan App Store veya Google Play Store’u ziyaret ederek indirebilir ve henüz parolanız yoksa uygulamayı indirdikten sonra uygulama üzerinden Garanti BBVA kredi kartı/banka kartınızın şifresini kullanarak parolanızı kolayca alabilirsiniz.

✓ Ek olarak garantibbva.com.tr’de sağ üst köşede yer alan Garanti BBVA İnternet Bankacılığı alanından veya 444 0 333’ü arayarak Garanti kredi kartı/banka kartınızın şifresini kullanarak parolanızı alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için https://www.garantibbva.com.tr/tr/bireysel/krediler/alisveris-kredisi.page adresini ziyaret edebilirsiniz.