İzocam Bayilerinin Bu Yılki Durağı Küba Oldu!

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

İzocam Bayilerinin Bu Yılki Durağı Küba Oldu!

Bayi ve müşterilerine yönelik düzenlediği kampanyalarla her yıl Dünya’nın en güzel ülkelerini yakından görme imkanı sunan İzocam, bu sene başarılı bayilerine Küba seyahati hediye etti. Yurt içi ve yurt dışındafaaliyet gösteren bayilerinin  seyahatte, Havana, Santa Clara, Varadero, Trinidad şehirlerinin tarihi ve turistik alanları gezildi.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da başarılı bayilerine dünyanın önde gelen ülkelerinin tarihi yerlerini, doğal güzelliklerini ve turistik merkezlerini görme imkanı tanıyan İzocam, 25 Mayıs - 02 Haziran tarihleri arasında Küba’yaseyahat düzenledi.
 

2014yılı hedeflerine paralel satış başarılarına göre belirlenen yurt içindefaaliyet gösteren İzocam bayileri, Küba’yayapılan 8 gece 9 günlük seyahat programına katıldı. Havana, Varadero ve Trinidad şehirlerini gezen bayiler keyifli vakit geçirdi.
 

İzocam bayileri ilk olarak Varadero’yakatamaran turu gerçekleştirdi. Daha sonra Karayipler’in Cayo Blanco Adası’na varan bayiler, yunus balıkları eşliğinde yüzerek adanın eşsiz plajında deniz ve güneşin tadını çıkardı.
 

Bayilerin ikinci durağı Che’yi efsaneleştiren Santa Clara şehri oldu. Küba Devrimi’nin son savaşının yaşandığı şehir olan Santa Clara’da Tarihi Zırhlı Tren Müze Parkı ve Parque Vidal’i ziyaret eden bayiler, savaşın yaşandığı sokaklar gezerek tarihe tanıklık etti. Bayiler, Che Guevera’nın mozolesini, ‘El Che’nin ünlü mektubunun çivi yazısı ile yazılmış anıtını ve heykelini görme fırsatını da yakaladı.
 

UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi´nde yer alan Trinidad şehrini yakından görme imkanı bulan İzocam bayileri, şehrin taş sokaklarında gezindi. 18 ve 19. yüzyılları arasında şeker üretimiyle zenginleşen şehirde bayiler, Kübalıların gurur duyduğu Kolonyal dönem mimarisinin en iyi korunmuş örneklerini görerek tarihe tanıklık etti.
 

İzocam bayileri,turun bir diğer durağı olan Havana’da yine UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi´nde yer alan Eski Şehir’i, benzersiz sahili ile Malecon’u, Devrim Meydanını, Katedral Meydanını, Armas Meydanını, Morro Kalesini, ünlü Obispo Caddesi’ni gezip Puro fabrikası ve Rom müzesini ziyaret etti.
 

Gezinin son durağı olan Vinales’te ise tütün tarlaları ilePinar Del Rio ve Vinales vadisi turu gerçekleştirildi. Los Jazmines seyir terasından Vinales vadisinin muhteşem manzarasına tanıklık eden bayiler, Cueva del Indio mağarasının içindeki yer altı nehrinde sarkıt ve dikitlerin arasında tekne ile gezdi. Bayiler, mağaranın muhteşem atmosferinde Leovigildo Gonzeles tarafından bir kayaya çizilen duvar resmini görme fırsatı yakaladı.

İzocam Bayilerinin Bu Yılki Durağı Küba Oldu!