İYEM’in Yalıtım Sektörüne Katkısı Mayıs Eğitimleriyle Devam Ediyor

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

İYEM’in Yalıtım Sektörüne Katkısı Mayıs Eğitimleriyle Devam Ediyor

İzocam Yalıtım Eğitim Merkezi (İYEM)’in, Mayıs ayı eğitim takvimi açıklandı. Kurulduğu günden bu yana 19 binin üzerinde kişiye eğitim veren İYEM, 17 yılda 43 bin eğitim olanağı sundu. Yılsonuna kadar 20 bin kişiye ulaşmayı hedefleyen İYEM’de tüm eğitimler ücretsiz olarak veriliyor.


1998 yılından bu yana farklı eğitim düzeylerine sahip inşaat, yalıtım ve tesisat sektörü temsilcilerine eğitimler veren İYEM, Mayıs ayında da eğitimleri sürdürüyor. Konutlarda ve Sanayide Isı Yalıtımı, Enerji Tasarrufu, Yangın Yalıtımı, Tesis ve İşletmelerde Yangın Güvenliği, Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği ve Uygulamalı Klima Tesisatı Hesabı gibi konulardan oluşan eğitimler veriliyor. 4 Mayıs’ta başlayacak eğitimler, 29 Mayıs’ta sona erecek.

Kurulduğu günden bu yana toplam 19 binin üzerinde kişiye eğitim veren İYEM, 17. yılında 20 bin kişiye eğitim vermeyi hedefliyor. İYEM’de tüm eğitimlerin ücretsiz olarak verilmesi çok sayıda kişiye ulaşmayı sağlıyor.

Yalıtım sırasında yanlış uygulamalar, duvarların ses geçirgenliği nedeniyle gürültü kirliliğine, olası bir yangın durumunda can ve mal kayıplarına, binalarda yüksek enerji sarfiyatına neden oluyor. Üretilen malzemelerin uygulama teknikleri birbirine çok yakın olsa da deneme - yanılma yöntemleriyle gerçekleştirilen uygulamalar genellikle başarısızlıkla sonuçlanıyor. Kaliteli ısı, ses, yangın ve su yalıtım uygulamalarında en etkili ve önemli unsur çalışanları sürekli eğitmekten geçiyor.

Doğru, gerekli, uygun ve yeterli eğitimi zamanında gerçekleştirerek, bilgiyi iletmek, paylaşmak, yaymak ve yenilikleri tanıtmak üzere kurulan İYEM, ülkemizde yalıtım, inşaat ve tesisat gibi birçok sektörün gelişimine de hizmet veriyor.04-08 Mayıs 2015 - KONUTLARDA VE SANAYİDE ISI YALITIMI VE ENERJİ TASARRUFU
11-12 Mayıs 2015 - YANGIN YALITIMI
13-15 Mayıs 2015 - TESİS VE İŞLETMELERDE YANGIN GÜVENLİĞİ SEMİNER VE ÇALIŞTAYI
20-21 Mayıs 2015 - YAPILARDA ENERJİ VERİMLİLİĞİ VE YÖNETİMİ
22 Mayıs 2015 - BİNALARDA ENERJİ PERFORMANSI YÖNETMELİĞİ
25-29 Mayıs 2015 - UYGULAMALI KLİMA TESİSATI HESABI

 

2015 yılı Mayıs ayı eğitim programı detayları ve katılım kaydı için: www.iyem.com.tr     

İYEM’in Yalıtım Sektörüne Katkısı Mayıs Eğitimleriyle Devam Ediyor