Yeni Genel Müdürümüz Göreve Başladı.

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Yeni Genel Müdürümüz Göreve Başladı.

Türkiye’de 1965 yılından bu yana yalıtım sektöründe faaliyet gösteren, 2006 yılından beri Fransız Saint Gobain Grubu ve Kuveyt Alghanim Grubu ortaklığı ile faaliyetlerini sürdüren İzocam Ticaret ve Sanayi A.Ş.’de, 2002 yılından beri Genel Müdürlük görevini yürüten A. Nuri Bulut’un, 31.03.2017 tarihi itibariyle görevinden ayrılmış olduğunu bilgilerinize sunarız.A. Nuri Bulut’un İzocam A.Ş.’deki Yönetim Kurulu Üyeliği ise devam edecektir.

İzocam A.Ş.’de A. Nuri Bulut’un görevden ayrılması sonucu boşalan Genel Müdürlük pozisyonuna, Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de Türkiye Genel Direktörü olarak görevini başarıyla yürütmüş olan Levent Gökçe atanmıştır. Levent Gökçe, Genel Müdürlük ve imza yetkisini 01 Nisan 2017 tarihi itibari ile devralmıştır.

İzocam Ticaret ve Sanayi A.Ş.’de Genel Müdürlük görevine atanan Sayın Levent Gökçe, 1967 yılında Aydın Söke’de doğdu. Bornova Anadolu Lisesi ve ardından ODTÜ Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Gökçe, İstanbul Üniversitesi Uluslararası İşletmecilik eğitimini tamamladı. Profesyonel iş hayatına Akzo Nobel Kemipol şirketinde “Teknik Servisler Müdürü” olarak başladı. Gökçe, Saint-Gobain Weber’e geçiş yaptığı 1999 yılı ile 2002 yılları arasında Satış Müdürlüğü görevini üstlendi ve ardından sırasıyla; Satış ve Pazarlama Direktörlüğü (2002-2005) ve Genel Direktörlük (2005-2017) görevlerini başarı ile yürüttü. Evli ve 2 çocuk babası olan Levent Gökçe, İngilizce bilmektedir.

İzocam’da 36 yıldır başarı ile çalışan A. Nuri Bulut ise Saint Gobain Grubu içinde farklı bir sorumluluk üstlenecektir. Bulut, Saint Gobain Grubu’nun Türkiye’deki büyüme stratejisine bağlı olarak Saint Gobain Türkiye Delegasyon yapılanması sürecini daha etkin kılmak ve Türkiye’deki Saint Gobain şirketleri arasında eşgüdüm sağlamak üzere Saint Gobain Delegasyonu Türkiye Direktörüolarak atanmıştır.

1953 Ankara doğumlu olan A. Nuri Bulut, Saint Joseph Fransız Erkek Lisesi’nin ardından, 1979’da İstanbul Teknik Üniversitesi’nden makine yüksek mühendisi olarak mezun oldu. İş yönetimi yüksek lisansını 1995’de Koç Üniversitesi’nde yaptı. İş hayatına 1978 yılında Tokar A.Ş.’de Proje Mühendisi olarak başlayan Bulut, 1981’de İzocam Ticaret ve Sanayi A.Ş. Gebze tesislerine İmalat Şefliği görevini üstlendi. Takip eden yıllarda sırasıyla İmalat Müdürlüğü, Projeler Müdürlüğü, Mühendislik Müdürlüğü pozisyonlarında bulundu. 1996-2002 yılları arasında İzocam Teknik Genel Müdür Yardımcılığı yaptı. 2002 yılında İzocam Genel Müdürlüğü görevine getirilen A.Nuri Bulut, çeşitli görevlerde çalıştığı 36 yıl boyunca şirketin ve Türkiye’de yalıtım sektörünün yol almasına büyük katkıda bulunarak sayısız üstün başarıya imza attı. Evli ve 1 çocuk babası olan A. Nuri Bulut, İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Yeni Genel Müdürümüz Göreve Başladı.