İzocam Bayileri Endülüs’ün Tarihi Dokusu Ve Kültürel Zenginlikleriyle Unutulmaz Bir Seyahat Keyfi Yaşadı

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

İzocam Bayileri Endülüs’ün Tarihi Dokusu Ve Kültürel Zenginlikleriyle Unutulmaz Bir Seyahat Keyfi Yaşadı

Her yıl bayi ve müşterilerine yönelik düzenlediği kampanyalarla Dünya’nın en güzel ülkelerini yakından görme fırsatı sunan İzocam, bu sene başarılı olan bayilerini ve müşterilerini Endülüs’de ağırladı.  27 Nisan – 03 Mayıs 2016 tarihlerinde Endülüs’e gerçekleştirilen geziye 33 kişi katıldı. İzocam bayi ve müşterileri hafızalara kazınacak yerleri gezme fırsatı yakaladılar.

27 Nisan - 03 Mayıs 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilen Endülüs seyahati Malaga’dan başladı. Malaga şehir turunda Paseo de Parque (Park Caddesi), Plaza Merced, Cervantes Tiyatrosu, Puerto Marina (Liman), La Alcazaba ve Gibralfaro Kalesi görülen yerler arasındaydı.
 

28 Nisan’da Malaga’dan Cordoba’ya geçen ekip, geziye panoramik şehir turuyla başladı ve bembeyaz evlerin bulunduğu labirent gibi sokakları ile Musevi Mahallesi, Calle de Flores, tipik Endülüs sokakları, iç avlulu çicekli evleri ile Judeira, Plaza Myor, Roma Köprüsü, şehir surları ve Almodovar Kapısı’nı gezdi. Şehir turunun ardından Cordoba Cami’sini ziyaret ettiler. 29 Nisan günü ise Sevilla şehir turunda Amerika Meydanı, İspanya Meydanı, Altın Kule, Santa Cruz Bölgesi, Maria Luisa Parkı’nı ziyaret ettiler. Akşam Flamenko Show da izleyen İzocam bayi ve Müşterileri 30 Nisan’da ise Granada’ydı. Şhir turunda Arap Çarşısı ve Albaizin semtini gezdiler ve Alhambra Sarayını ziyaret ettiler. St.Nikolas tepesinde akşam yemeği ile gün sona erdi.
 

İzocam bayi ve müşteriler 1 Mayıs’da Malaga - Ronda – Marbella turu yaptı. Ronda’da panoramik şehir turunda boğa güreşi alanı Plaza de Toros, Eski Köprü (Puente Viaje), Santa Maria la Mayor Kilisesi, Belediye Binası (Ayuntamiento), Minarete San Sebastian, Casa del Rey Moro, Mondragon’un Sarayı, engizisyonun bölgesel merkezi Convento de Santo Domingo görülen yerler arasındaydı. Grup, 2 Mayıs Günü’nü Malaga’da geçirdikten sonra 3 Mayıs’ta İstanbul’a döndü.

İzocam Bayileri Endülüs’ün Tarihi Dokusu Ve Kültürel Zenginlikleriyle Unutulmaz Bir Seyahat Keyfi Yaşadı