İzocam’ın 2 Yeni Mobil Uygulaması Yayına Girdi

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

İzocam’ın 2 Yeni Mobil Uygulaması Yayına Girdi

İzocam’ın 50. yılında yayımlanan, yalıtımın ve İzocam’ın tarihini anlatan “İzocam - Yalıtımda 50 YılKitabı” ve İzocam ürünlerinin, güncel ürün bilgileri ile yer aldığı “İzocam Ürünleri Mobil Kataloğu”nun - android ve iOS versiyonlarını Şubat 2016’da yayına alındı. Her iki bilgi kaynağı da App Store ve Google Play’den kolaylıkla indirilebiliyor.

İzocam mobilürün kataloğunda detaylı olarak tüm ürünlerin bilgileri yer alıyor. Katalog, android ve iOS versiyonlarda, ürünlerin uygulama alanlarına göre gruplandırıldığı için kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Site içi arama kolaylığı ile kullanıcı dostu navigasyon imkanı sunan yeni uygulamada ürün fotoğrafları ve uygulama fotoğrafları da yer alıyor.

2015 yılında yayımlanan ve İzocam’ın 50 yıllık yol hikayesini anlatan “İzocam – Yalıtımda 50 Yıl Kitabı” da bu yıl mobil dünya ile buluştu. Doğada yalıtımla başlayan, yalıtımın Dünya’daki ve Türkiye’deki gelişimini, ülke ekonomisine sağladığı katkıyı sunan;İzocam’ın 50 yılını ve 50 yıllık yol arkadaşlarını anlatan referans niteliğindeki bu kitabın da Android ve iOS versiyonları tamamlandı. Uzun süren araştırmalar, kaynak toplama süreci, röportajlar ve arşiv malzemeleri ile hazırlananbu zengin kitap “İzocamYalıtımın 50 yılı” ismi ile App Store ve Google Play’den indirilerek rahatça okunabiliyor.
 

Detaylı Bilgi için:
Seher Saygın / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / 212 282 40 85 - dahili 12
seher.saygin@essance-istanbul.com/ 0 530 384 62 74

Zeynep Yiğit / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / 212 282 40 85 - dahili 23
zeynep.yiğit@essance-istanbul.com / 0 530 384 62 79    

İzocam’ın 2 Yeni Mobil Uygulaması Yayına Girdi