Yalıtım sektörünün lideri İzocam ısı yalıtımının gerekliliğini il temsilcileriyle paylaştı

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

04.06.2013
Yalıtım sektörünün lideri İzocam ısı yalıtımının gerekliliğini il temsilcileriyle paylaştı

1965 yilindan bu yana yalitim sektörünün lider firmasi olan Izocam, il il gezerek sektörün önemini, yeni yönetmelikleri ve standartlari anlatmaya devam ediyor.


Izocam, il temsilcilerini son gelismeler hakkinda bilgilendirmek ve teknik kadrolarin isi yalitim uygulamalari hakkinda bilinçlendirilmesini saglamak amaciyla Mardin’de “Yalitim Malzemeleri ve Uygulama Esaslari” baslikli bir teknik seminer düzenledi.

Izocam Mardin Bayisi Anadolu Cam´in Yöneticisi Vedat Çabukoglu´nun katkilariyla T.C. Çevre ve Sehircilik Bakanligi Mardin Il Müdürlügünde gerçeklestirilen toplantinin sunumunu Izocam Teknik Pazarlama Müdürü Dr. Kemal Gani Bayraktar yapti. Binalarda Enerji Performans Yönetmeligi’ne uygun ve TS 825 standardini saglayacak sekilde mimari projelendirmeler ve yönetmelikler isiginda yalitim uygulamalari hakkinda detayli bilgilerin verildigi toplantiya, Çevre ve Sehircilik Il Müdürü Halil Ibrahim Metin, Çevre ve Sehircilik Il Müdür Yardimcisi Halil Kösesoy, Yapi Denetimi ve Yapi Malzemeleri Sube Müdürü Alaattin DEMIRAT ile Çevre ve Sehircilik Il Müdürlügünün teknik elemanlari, yapi denetim sirketlerinin yöneticileri ve teknik elemanlari katildi.

Toplantida konusma yapan Çevre ve Sehircilik Il Müdürü Halil Ibrahim Metin, “Enerji Verimliligi Kanunu ile bagli yönetmeliklere mimari tasarimlar ile uygulamalarinda uyulmasi halinde, enerji tasarruf potansiyelinin yüksek oldugu binalarda isitma ve sogutma amaçli kullanilan enerjinin % 50–60’ i geri kazanilabilir. Binalar BEP Yönetmeligi isiginda TS 825 Binalarda Isi Yalitim Kurallarina uygun projelendirilmeli ve kontrol edilmelidir. Bu ülke ekonomisi için büyük bir kazançtir. Isi yalitim malzemesi üreten üreticilerin özellikle yapi müteahhitlerine yönelik uygulamali bilgilendirme faaliyetinde bulunmasi gerekiyor. Bu konuda üreticilerin katkilarini Mardin ilinde daha genis kapsamda görmek istiyoruz.” dedi.

Yalıtım sektörünün lideri İzocam ısı yalıtımının gerekliliğini il temsilcileriyle paylaştı
Yalıtım sektörünün lideri İzocam ısı yalıtımının gerekliliğini il temsilcileriyle paylaştı