Türkiye´nin ilk ve tek "CE ve TSE belgeli Teknik Yalıtım Ürünleri" İZOCAM´da

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

05.04.2013
Türkiye´nin ilk ve tek "CE ve TSE belgeli Teknik Yalıtım Ürünleri" İZOCAM´da

Izocam ülkemizde sicaga, soguga, sese, yangina ve suya karsi koruma saglayan genis ürün yelpazesi ve teknik danismanlik hizmetleriyle yalitim sektöründe lider konumunu koruyor. Binalarda kullanilan Izocam ürünleri, 2003 yilindan bu yana Uluslararasi bir yönetmelik olan Yapi Malzeme Yönetmeligi’nin 6. maddesine göre; “ürünün yönetmelikte belirtilen temel gerekleri karsilamasina imkân veren malzeme” anlamina gelen “CE” isareti ile piyasaya sunuluyor.


Izocam bu yildan itibaren geçerli olan TS EN 14303 standardina tabi camyünü ve tasyünü ürünler için “CE” Belgelendirme projesini de sanayi ve tesisat uygulamalarinda kullanilan ürünleri için tamamlayarak konuya hassasiyetini bir kez daha gösterdi.

Izocam, camyünü ürün grubunda Camyünü Boru Ürünler, Camyünü Klima Siltesi, Camyünü Klima Levhasi, Camyünü Prefabrik Klima Kanali Levhasi, Camyünü Esnek Hava Kanali Siltesi, Camyünü Izopan, Camyünü Akustik/Duct Liner ve tasyünü ürün grubunda da Tasyünü Boru Ürünler, Tasyünü Sanayi Levhalari (SL1, SL2), Tasyünü Sanayi Silteleri (Tip 650, 700, 750), Tasyünü Klima Levhasi ürünlerinde TSE Belgelerini yayinladi.

Bunun yani sira soguk hatlarin isi yalitiminda kullanilan, TS EN 14304 standardina tabi elastomerik kauçuk köpük, TS EN 14313 standardina tabi polietilen köpük ürünler için CE ve TSE Belgelendirme projelerini de tamamladi.

Bu sekilde, tüm ürünleri TSE ve CE belgeli olan Izocam’in tesisatlarda kullanilan Camyünü Boru; sanayide kullanilan Tasyünü sanayi silteleri, levha ve borular; kauçuk köpük levha ve borular, “Türkiye’nin ilk ve tek” CE ve TSE belgeli ürünleri olarak piyasaya sunulmaktadir.

Müsterilerinin talep ve beklentilerini zamaninda ve küresellesen dünya standartlarina uygun olarak çevreci bir yaklasimla karsilayan Izocam, bu amaçla ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 Is Sagligi ve Güvenligi Sistemi´ni tesislerinde uyguluyor. Ayni zamanda, mineral yün ürünler; tasyünü ve camyünü için sadece bio ürün kategorisine verilen EUCEB sertifikasina sahip Izocam´in ürünleri, Türk Standartlari Enstitüsü (TSE) kriterlerine de uygun olarak üretiliyor.
 

Türkiye´nin ilk ve tek
Türkiye´nin ilk ve tek
Türkiye´nin ilk ve tek
Türkiye´nin ilk ve tek
Türkiye´nin ilk ve tek
Türkiye´nin ilk ve tek
Türkiye´nin ilk ve tek
Türkiye´nin ilk ve tek