İzocam ve Weber karar vericilere "mantolama" eğitimi sağlıyor

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

08.10.2012
İzocam ve Weber karar vericilere "mantolama" eğitimi sağlıyor

Izocam ve Weber isbirliginde baslayan "Terratherm-manto Specifier Egitimleri" ile sektörde karar verici pozisyona sahip olanlar mantolama üzerine detayli olarak bilgilendiriliyor.
 

"Sivali Dis Cephe Isi Yalitim Sistemleri’’ (Mantolama) konulu seminerlerde; projelerde kullanilacak malzemelerin seçimini yapan karar vericiler ile santiyede imalat sürecini takip eden ve teslim alma öncesi kontrolleri yapan sektör temsilcilerine yönelik egitimler teorik ve uygulamali olarak gerçeklestiriliyor.

Egitimlerde; Terratherm-manto "Sivali Dis Cephe Isi Yalitim Sistemleri" kapsaminda, isi, ses, yangin yalitim malzemeleri ve sistemi tamamlayan yapistirma harci, yüzey sivasi, tespit elemanlari, donati filesi, son kat kaplama gibi bilesenlerin malzeme ve uygulama esaslari hakkinda genis bilgiler aktariliyor. Izocam ve Weber´in uzman teknik kadrosu tarafindan verilen egitimler sayesinde karar vericiler ve santiye sorumlularinin mantolama sistem ürünlerini "dogru" sekilde seçmelerine katkida bulunuluyor. Böylelikle "dogru" tasarim ve uygulama asamalarinda yapilacak "dogru" kontrollerin faydasi ile daha güvenilir yalitim uygulamalarinin ortaya çikmasina katki saglanmasi amaçlaniyor.

Katilimcilara yapinin gereksinimlerine göre "dogru" malzeme seçimi, "dogru" tasarim, "dogru" uygulama bilgilerinin verilmesinin yani sira yalitim-enerji tasarrufu iliskisi, yalitim konforundan en yüksek seviyede nasil faydalanilabilecegi ve yalitimin çevreye katkilari da anlatiliyor.

Saint-Gobain Weber Gebze Tesisi´nde gerçeklestirilen egitimlere basvurular, www.ttmanto.com web sitesinde bulunan Teknik Destek/Egitimler bölümünden M1 Mantolama Uygulamalari-I Egitim Modülü basvuru formu doldurularak yapilabilecegi gibi, Izocam ve Weber Bölge Müdürlükleri araciligiyla da basvuru yapilabiliyor.

İzocam ve Weber karar vericilere
İzocam ve Weber karar vericilere
İzocam ve Weber karar vericilere