İzocam ve Weber’e teşekkür!

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

10.08.2012
İzocam ve Weber’e teşekkür!

Mersin Cumhuriyet Bassavciligi Denetleme Serbest Müdürlügü, eski hükümlülerin katilimlari ile verilen “Isi ve Ses yalitimi” egitimini tamamlayan 14 kursiyer sertifika almaya hak kazandi. Cumhuriyet Savciligi, Halk Egitim Müdürlügü, Ceza Infaz Kurulu ve çesitli kurumlarin yetkililerinin katildigi bir törenle basarili olan kursiyerlere sertifikalari teslim edildi.

Türkiye’de yalitim sektörünün lideri Izocam ve endüstriyel harç üretiminde dünya lideri Weber de projeye dahil olarak yalitim malzemesi ve egitim destegi verdi. Bu çerçevede törende Izocam´i temsilen Adana Bölge Müdürü Mustafa Rüstü Uz ve Bölge Sorumlusu Mehmet Ali Elbek´e de bir tesekkür plaketi takdim edildi.

Koruma Kurulu Baskanligi’nin Denetimli Serbestlik ve Yardim Merkezi Sube Müdürlügü’nün hazirladigi proje kapsaminda, 14 eski hükümlüye meslek ve sanat edindirmek amaciyla isi ve ses yalitimi kursu açilarak egitim verildi. Düzenlenen egitim ile Mersin’de bulunan 600 m²’lik bir okulun dis cephesine isi ve ses yalitimi yapildi. Izocam ve Weber, egitim sürecinde ihtiyaç duyulan Manto Izopor, weber.therm A1, weber.therm B1, weber.min 200, Donati Filesi, dübel, Su Basman Profili ve Köse Profili gibi yalitim malzemelerini karsiladi. Kursta ayni zamanda Weber uygulama uzmani tarafindan egitim destegi de verildi.

İzocam ve Weber’e teşekkür!