50. Yılında İzocam’dan Yeni Web Sitesi ile Dijital Çıkarma

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

10.04.2015
50. Yılında İzocam’dan Yeni Web Sitesi ile Dijital Çıkarma

Bu yil sektördeki 50. yilini kutlayan Izocam, web sitesini yeniledi. Kullanici deneyimi odakli olarak tasarlanan www.izocam.com.tr, dijital iletisim çagina ve güncel yazilim teknolojilerine uygun sekilde sundugu görsel ve içeriklerle, sosyal medya entegrasyonuyla yalitim sektöründe örnek bir site olmayi hedefliyor.

 

Explorer 9 ve üstü sürümlerde, Chrome, Firefox, Safari gibi son teknolojiye uygun tarayicilarda çalisan web sitesinde 50. yila özel bir de uygulama bulunuyor. Yil sonuna kadar sitede aktif olacak özel uygulama, Izocam’in sektördeki varligini sayaç ile yil-ay-gün-saat-dakika-saniye seklinde sayiyor. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) uyumlu site,  hem yazilim hem de tasarim açisindan Izocam’in sosyal medya hesaplariyla da entegre sekilde çalisiyor. Site içi arama kolayligi ile kullanici dostu navigasyon imkani sunan yeni web sitesinde, ürünler ve ürünlerin uygulama alanlari ile ilgili de detayli bilgiler bulunuyor. Sitede ürünlerin yani sira yalitimda dogru uygulamanin nasil yapilacagi ve yalitim sistemleri ile ilgili de bilgiler yer aliyor. Ayrica mimari yalitim teknik detaylarin ve güncel standart ve yönetmeliklerin de yer aldigi sitede, konu detayina göre ayrilan iletisim formu sayesinde kullanicilarin sorulari makul bir sürede ve en dogru sekilde yanitlaniyor.

 

Izocam’dan sosyal medya çikarmasi

 

Dijital dünyanin önemini her firsatta dile getiren Izocam, 50. yilinda sosyal medyada  çikarma yapti. Ocak ayinda gerçeklestirdigi “Yalitima Dair Pratik Bilgiler” duvar kampanyasi ile Twitter takipçi sayisini 3 kat artiran Izocam, Subat ve Mart aylarinda sundugu Ask Termometresi Mikro Site uygulamasiyla da Facebook begenilerini artirdi. Ayrica www.asktermometresi.com adresinde bulunan siteye, üç günde 10.000’in üzerinde ziyaretçi çekmeyi basardi. Izocam, su an 18.000’in üzerinde Facebook begenisi, 4.800 Twitter ve 1.700 Linkedin takipçisi, 500 Instagram paylasimi ve güncel Youtube kanaliyla yalitim sektöründe sosyal medyayi etkin kullanan isimleri arasinda yer aliyor.

 

https://tr-tr.facebook.com/izocam
https://twitter.com/izocamofficial
https://www.linkedin.com/company/izocam
https://instagram.com/izocamofficial
https://www.youtube.com/user/izocamofficial

 

 

Bilgi için:
Seher Saygin / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / seher.saygin@essance-istanbul.com
212 282 40 85 (Dahili: 12) / 0 530 384 62 74
Zeynep Yigit / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / zeynep.yigit@essance-istanbul.com
212 282 40 85 (Dahili: 23) / 0 530 384 62 79

50. Yılında İzocam’dan Yeni Web Sitesi ile Dijital Çıkarma