İYEM’in Yalıtım Sektörüne Katkısı Mayıs Eğitimleriyle Devam Ediyor

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

10.04.2015
İYEM’in Yalıtım Sektörüne Katkısı Mayıs Eğitimleriyle Devam Ediyor

Izocam Yalitim Egitim Merkezi (IYEM)’in, Mayis ayi egitim takvimi açiklandi. Kuruldugu günden bu yana 19 binin üzerinde kisiye egitim veren IYEM, 17 yilda 43 bin egitim olanagi sundu. Yilsonuna kadar 20 bin kisiye ulasmayi hedefleyen IYEM’de tüm egitimler ücretsiz olarak veriliyor.


1998 yilindan bu yana farkli egitim düzeylerine sahip insaat, yalitim ve tesisat sektörü temsilcilerine egitimler veren IYEM, Mayis ayinda da egitimleri sürdürüyor. Konutlarda ve Sanayide Isi Yalitimi, Enerji Tasarrufu, Yangin Yalitimi, Tesis ve Isletmelerde Yangin Güvenligi, Binalarda Enerji Performansi Yönetmeligi ve Uygulamali Klima Tesisati Hesabi gibi konulardan olusan egitimler veriliyor. 4 Mayis’ta baslayacak egitimler, 29 Mayis’ta sona erecek.

Kuruldugu günden bu yana toplam 19 binin üzerinde kisiye egitim veren IYEM, 17. yilinda 20 bin kisiye egitim vermeyi hedefliyor. IYEM’de tüm egitimlerin ücretsiz olarak verilmesi çok sayida kisiye ulasmayi sagliyor.

Yalitim sirasinda yanlis uygulamalar, duvarlarin ses geçirgenligi nedeniyle gürültü kirliligine, olasi bir yangin durumunda can ve mal kayiplarina, binalarda yüksek enerji sarfiyatina neden oluyor. Üretilen malzemelerin uygulama teknikleri birbirine çok yakin olsa da deneme - yanilma yöntemleriyle gerçeklestirilen uygulamalar genellikle basarisizlikla sonuçlaniyor. Kaliteli isi, ses, yangin ve su yalitim uygulamalarinda en etkili ve önemli unsur çalisanlari sürekli egitmekten geçiyor.

Dogru, gerekli, uygun ve yeterli egitimi zamaninda gerçeklestirerek, bilgiyi iletmek, paylasmak, yaymak ve yenilikleri tanitmak üzere kurulan IYEM, ülkemizde yalitim, insaat ve tesisat gibi birçok sektörün gelisimine de hizmet veriyor.04-08 Mayis 2015 - KONUTLARDA VE SANAYIDE ISI YALITIMI VE ENERJI TASARRUFU
11-12 Mayis 2015 - YANGIN YALITIMI
13-15 Mayis 2015 - TESIS VE ISLETMELERDE YANGIN GÜVENLIGI SEMINER VE ÇALISTAYI
20-21 Mayis 2015 - YAPILARDA ENERJI VERIMLILIGI VE YÖNETIMI
22 Mayis 2015 - BINALARDA ENERJI PERFORMANSI YÖNETMELIGI
25-29 Mayis 2015 - UYGULAMALI KLIMA TESISATI HESABI

 

2015 yili Mayis ayi egitim programi detaylari ve katilim kaydi için: www.iyem.com.tr      

İYEM’in Yalıtım Sektörüne Katkısı Mayıs Eğitimleriyle Devam Ediyor