İzocam 50. Yılını Bir Kez de Yapı Fuarı’nda Kutlayacak.

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

09.04.2015
İzocam 50. Yılını Bir Kez de Yapı Fuarı’nda Kutlayacak.

Türkiye’yi yalitim ile tanistiran ve kamuoyunda yalitim bilincinin olusturulup, gelistirilmesine yönelik ilkleri hayata geçiren Izocam, 50. yildönümü kutlamalarina Yapi Fuari’nda da devam edecek. TÜYAP Beylikdüzü’nde gerçeklestirilecek 38. Yapi Fuari’nda Izocam, 50. yilina özgün tasarlanan standiyla yer alacak.

Izocam, 21–25 Nisan tarihleri arasinda Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçeklestirilecek Yapi Fuari’nda, 50 yillik geçmisini vurgulayacak. Fuar boyunca uzman mimar ve mühendislerden olusan kadrosuyla ziyaretçilerini agirlayacak olan Izocam, kurulusundan bugüne bünyesinde çalismis herkesin isminin oldugu bir saygi duvarina da standinda yer verecek.

“Izocam, Aklin Yolu” sloganiyla hazirlanan ve “50 yildir aklin yolundan gidenler kazaniyor!” konsepti ile gelistirilen, ödüllü interaktif oyun da fuar boyunca Izocam’in standinda yer alacak. Izocam ziyaretçileri bu süprizlerle dolu oyunu deneyimleyerek keyifli anlar geçirecekler. “Izocam, Aklin Yolu” oyununu oynayanlarin puanlari saat basi degerlendirilecek ve her saat en yüksek  puan alan oyuncu bir powerbank (tasinabilir sarj cihazi) sahibi olacak. Yapi Fuari süresince devam edecek yarismada en çok puani alan kisi haftanin birincisi ilan edilerek Ipad Air2’nin de sahibi olacak.

Izocam’in bu yil onbesincisini düzenledigi Üniversitelerarasi Yalitim Yarismasi’nda dereceye girenler de Izocam’in Yapi Fuarindaki Standi’nda düzenlenen tören ile ödüllerini alacak. Mühendislik ve mimarlik fakültesi ögrencilerine enerji tasarrufu ve yalitim iliskisini anlatmak ve bu yönde çalismalarini tesvik etmek amaciyla düzenlenen Yalitim Yarismasi Ödül Töreni de 24 Nisan 2015 tarihinde gerçeklestirilecek.

Fuara katilmak isteyen Izocam bayi ve müsterileri http://form.yapifuari.com.tr/online-davetiye-formu linkine tiklayarak online davetiye talep edebiliyor.

Salon No: 3 Stand No: 201

Detayli Bilgi için:

Seher Saygin / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / 212 282 40 85 - Dahili 12

seher.saygin@essance-istanbul.com / 0 530 384 62 74

Zeynep Yigit / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / 212 282 40 85 - Dahili 23

zeynep.yigit@essance-istanbul.com / 0 530 384 62 79

İzocam 50. Yılını Bir Kez de Yapı Fuarı’nda Kutlayacak.