ISOVER’den İzocam’a İş Güvenliği Ödülü

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

26.03.2015
ISOVER’den İzocam’a İş Güvenliği Ödülü

Isover’in gerçeklestirdigi DIRUS (Tesis Müdürleri) 2015 toplantisinda, Izocam tesisleri Is Güvenligi dalinda Best Safety Improver 2014 ödülünü almaya hak kazandi.

Izocam’in Yönetim Sistemleri anlayisi; is sagligi ve güvenliginden ödün vermeksizin tüm faaliyetlerinde; müsterilerinin talep ve beklentilerini uluslararasi standartlara uygun olarak zamaninda karsilamayi, çevreyi korumayi, enerji verimliligini sürdürmeyi, sorumlu oldugu tüm yasal ve diger gereklilikleri duyarlilikla yerine getirmeyi içeriyor.

2000’li yillarin basindan bu yana OHSAS 18001 Is Sagligi ve Güvenligi Sistemlerini tesislerinde uygulayan Izocam; mevcut tüm birimlerinde ve yatirimlarinda, is sagligi ve güvenligi performansinin belirlenmesi için risklerini tanimliyor, periyodik kontrollerini yapiyor ve gerekli tüm önlemleri alarak sistemin sürekli iyilestirilmesini sagliyor.

Izocam Is Sagligi ve Güvenligi’ne verdigi bu önem ile Isover tarafindan ödüle layik görüldü. Isover DIRUS 2015 toplantisinda Izocam, 2014 yili boyunca is kazalarinin azaltilmasina yönelik iyilestirmeleri ile tüm Isover tesisleri arasinda dikkatleri üzerine toplamayi basardi. Izocam Tasyünü Tesisi Is Güvenligi’ne yönelik iyilestirmeleri ile Best Safety Improver 2014 ödülünün sahibi oldu.

Izocam 2014 yilinda Tasyünü Tesisinde bir önceki seneye kiyasla TF2 is kazalari %63 oraninda azaltildi. Saint Gobain bünyesindeki tesisler, TF2 is kazalarinin yil içerisinde >%10 azaltilmasini hedefliyor.

Çevre ve “Is Sagligi ve Güvenligi”  Günü

Izocam iki yilda bir Çevre ve “Is Sagligi ve Güvenligi” Gününü kutluyor. “Is Sagligi ve Güvenligi” ve “Çevreye Saygi” Izocam’in çalisma ilkeleri arasinda yer aliyor ve sirket kültürünün güçlü bir bileseni olarak önem tasiyor. Çevre ve ISG Günü’nde Izocam çalisanlarinin duyarliligini ve farkindaligini arttirmaya yönelik kutlama ve etkinlikler düzenleniyor. Bu yil da fotograf ve video yarismalari, ödül törenleri, tatbikat ve egitimler düzenlendi. Izocam çalisanlari bu gün çerçevesinde organize edilen etkinlik ve faaliyetlere büyük ilgi gösterirken, Izocam bünyesinde Çevre ve Is Sagligi Güvenligine yönelik algi ve bilincin de sürekli arttigi tespit edildi.

LCV ve bilgi için:
Seher Saygin / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / seher.saygin@essance-istanbul.com
212 282 40 85 (Dahili: 12) / 0 530 384 62 74
Zeynep Yigit / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / zeynep.yigit@essance-istanbul.com
212 282 40 85 (Dahili: 23) / 0 530 384 62 79
 

ISOVER’den İzocam’a İş Güvenliği Ödülü