Kış Aylarında Üşümek İstemeyenler "İzocam Manto"dan Memnun Kalacak

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

23.12.2014
Kış Aylarında Üşümek İstemeyenler "İzocam Manto"dan Memnun Kalacak

Binalarin mantolamasinda kullanilan Izocam Manto Tasyünü ile
kis aylari daha sicak geçirilebilir. Üstelik de mantolama sayesinde bu sicak atmosferi dogalgaz faturalari %50 azalirken saglamak mümkün… Bunun için simdiden hazirliklara baslanmali ve mantolama yaptirilmali… Dis cephe yalitimi için gerekebilecek tüm detaylar “Izocam Manto” ile kullaniciya tek seferde ve bir sistem kurgusu ile sunuluyor.


Isi yalitimi, iç mekânlardaki sicakligin uzun süre istenen seviyelerde korunmasini sagliyor. Kis aylarinda meydana gelen isi kayiplarini ve yaz aylarinda isi kazançlarini azaltmak için yönetmeliklere uygun kalinlikta yapilan isi yalitimi, enerji faturalarini en az %50 düsürüyor.

Kis aylarinda kömür, dogalgaz gibi yakit giderlerini, yaz aylarinda ise klima kullanimina bagli elektrik enerjisi tüketimini %50 azaltiyor. Evlerimizde, is yerlerimizde isi yalitim uygulamasi yapmak için en uygun dönem, bahar ve yaz aylaridir. Kis mevsiminin olumsuz hava kosullari nedeniyle el veremeyecegi isi yalitim uygulamasini sonbahar, ilkbahar ve yaz aylarinda yaptirarak kisa çok daha hazirlikli girebilmek mümkün…

Isi köprülerini tamamen ortadan kaldiran Izocam Manto, en etkin isi yalitim sistemini sunuyor. Tercih ve ihtiyaca göre Tasyünü, Tasyünü R+, Izopor, Izopor Plus (Ekspande Polistiren), Foamboard R+ ve Foamboard (Ekstrüde Polistiren) Yalitim Levhalari ile yapilan mantolama, isi  transferini önemli ölçüde azaltiyor. Manto Tasyünü ve Manto Tasyünü R+ isi, ses ve yangin yalitiminda, Manto Izopor, Manto Izopor Plus, Manto Foamboard R+ ve Manto Foamboard ise isi yalitimi amaçli kullaniliyor.

Etkili ve saglikli bir mantolama olanagi sunan Izocam Manto, bütüncül bir sistem olarak kullanicilari her detayi düsünmekten kurtariyor. Ihtiyaç duyulan yapistirici, siva, isi yalitim levhasi, yardimci-tamamlayici malzemeler ve tüm diger sistem tamamlayicilarini içinde bulunduran Izocam Manto’yu tercih edenler, A’dan Z’ye donatilmis bir sistemle mantolamada kolayligi yasiyor.


Izocam Manto Hakkinda:

Izocam uzmanligiyla sunulan Izocam Manto sivali dis cephe yalitim sistemleri, bina kabugunu olusturan tüm yüzeyleri bir zirh gibi sararak yalitimda en etkin sonucu sagliyor. Izocam Manto sivali dis cephe yalitim sistemleri, yapi bilesenlerinde isil gerilimler sebebi ile olusabilecek fiziksel degisimleri önlüyor, duvar içi gerilimleri, yüzey çatlaklarini, korozyon gibi yapi hasarlarini engelleyerek daha güvenli ve uzun ömürlü binalar yaratiyor. Sistemde farkli isi yalitim levhasi alternatifleri ile tüketicinin tüm beklentilerini karsiliyor. Yangin güvenligi söz konusu oldugunda, Izocam Manto Tasyünü ve Izocam Manto Tasyünü R+ kullanilarak isi yalitimi saglanirken, tasyününün ses yutma ve yanmazlik özellikleri ile ses yalitimi ve yangin güvenligi de saglanmis oluyor.

Izocam Manto dis cephe yalitim sistemlerinde kullanilan Izocam Yalitim Levhalari, Manto Tasyünü, Manto Tasyünü R+, Manto Izopor, Manto Izopor Plus, Manto Foamboard R+ ve  Manto Foamboard Izocam güvencesi ile tek çati altinda üretiliyor.

Izocam’in ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 Isçi Sagligi ve Is Güvenligi Yönetim Sistemi ve ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi sertifikalarina sahip tesislerinde üretilen yalitim levhalari Manto Tasyünü, Manto Tasyünü R+, Manto Izopor, Manto Izopor Plus, Manto Foamboard R+ ve Manto Foamboard CE ve TSE belgeli ürünler olarak yurtiçinde oldugu gibi yurtdisinda da tercih ediliyor.


Bilgi için:

Seher Saygin / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / 212 – 282 40 85 / Dahili:12
seher.saygin@essance-istanbul.com

Zeynep Yigit/ Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / 212 – 282 40 85 / Dahili: 23
zeynep.yigit@essance-istanbul.com

 

Kış Aylarında Üşümek İstemeyenler