İZOCAM 15. Yalıtım Yarışması Başvuruları Başladı

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
Yalıtım sektörünün lideri İzocam’dan optimum fiyata optimum ısı yalıtımı sunan yeni bir ürün; Optiflex
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

28.11.2014
İZOCAM 15. Yalıtım Yarışması Başvuruları Başladı

Izocam’in bu sene on besincisini düzenledigi Yalitim Yarismasi’nda “Astana’nin çetin iklim kosullarinda ‘sürdürülebilir konut’ neyi ifade etmektedir?” sorusuna yanit araniyor. Yarismada dereceye giren ögrenciler Saint-Gobain Insulation tarafindan düzenlenecek Multi Konfor Binalar Yarismasi’nda ülkemizi temsil edecekler.

 

 

Izocam tarafindan 15.’si düzenlenen Yalitim Yarismasi’nin konusu, “Sürdürülebilir Konut, Sürdürülebilir Kent” basligiyla sunuluyor. Ögrencilerden, Astana sehrinin zorlayici karasal iklim sartlarini göz önünde bulundurarak, EXPO’nun “Gelecegin Enerjisi” temasina uygun, yeni kentsel mekanla bütünlesen sürdürülebilir binalar tasarlamalari bekleniyor. Yarisma sonunda ulusal asamayi kazanan birinci proje 7 bin, ikinci proje 5 bin ve üçüncü proje 3 bin TL ödül ve uluslararasi finalde ülkemizi temsil etme hakki kazanacak.

 

Türkiye ve KKTC Üniversitelerinin Mimarlik, Iç Mimarlik, Sehir Planlama, Insaat Mühendisligi ve Makine Mühendisligi Lisans ve Yüksek Lisans ögrencilerinin katilabilecegi “Izocam 15. Yalitim Yarismasi’nda” ulusal jüri ses yalitimi, yangin güvenligi, ekolojik binalar ve yapi fizigi konusunda yetkin ögretim görevlileri ile uzman mimarlardan olusacak.

 

Basvurulari Kasim ayinda baslayan yarisma için, ögrenciler projelerini en geç 6 Nisan 2015’e kadar teslim edecekler. Kazananlar 19 Nisan 2015 tarihine kadar yarismanin resmi web sitesinden duyurulacak. 20 ülkenin en iyi projelerinin yarisacagi uluslararasi asama ise 27-30 Mayis 2015 tarihlerinde Kazakistan’in Astana sehrinde gerçeklesecek.  

 

Yarisma ile ilgili detayli bilgiye ve basvuru formuna www.yalitimyarismasi.com adresinden ulasilabilir. Ayrica tüm sorular ve iletisim için Yapi Endüstri Merkezi (0212 266–70–70 / izocamyalitim@yem.net) ile irtibat kurulabilir.

 

 

Bilgi için:

 

Seher Saygin / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / (212) 282 40 85 /

seher.saygin@essance-istanbul.com

Zeynep Yigit / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / (212) 282 40 85 /

zeynep.yigit@essance-istanbul.com

 

İZOCAM 15. Yalıtım Yarışması Başvuruları Başladı