İzocam’ın Berlin seyahatine yurt genelindeki bayi ve müşterilerinden 405 temsilci katılıyor

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

30.09.2014
İzocam’ın Berlin seyahatine yurt genelindeki bayi ve müşterilerinden 405 temsilci katılıyor

Bayi ve müsterileri için her yil farkli kampanyalarla sürprizler hazirlayarak

Dünya’nin en keyifli ülke ve sehirlerini yakindan görme firsati sunmaya devam eden Izocam, bu yil basarili bayi ve müsterilerini Berlin’de agirlayacak. Izocam’in düzenledigi kampanya ile Izocam bayileri ve müsterileri her yil Avrupa’daki derbileri izleme firsati yakaliyor. Bu sene rekor bir katilim ile farkli sehirlerden 405 sektör temsilci Herta Berlin – Schalke 04 maçini izleyecek.


Izocam her yil oldugu gibi bu yil da bayi ve müsterilerini unutmuyor. Dünya’nin önde gelen sehir ve ülkelerinin tarihi yerlerini, dogal güzelliklerini ve önde gelen turistik merkezlerini görme imkâni taniyan Izocam, bayi ve müsterileri ile bu yil Berlin’i ziyaret edecek. Izocam’in farkli bayilerinin temsilcileri ile müsterilerinin katilacagi Berlin seyahatine 405 kisi katilacak.

Agustos – Eylül – Ekim – Kasim 2014 döneminde kampanyaya dahil ürünler için belirlenen hedefe ulasan Izocam bayi ve müsterileri, 13-16 Mart 2015 tarihleri arasinda Berlin’e yapilacak 3 gece 4 günlük seyahat programini takip edecek. Uluslararasi mimari, güzel sanatlar ve sahne sanatlari alanlarinda Avrupa´nin kültür baskenti olarak bilinen Berlin’in kafeleri, eglence hayati, tarihi ve dogal güzelliklerini kesfedecek olan Izocam bayi ve müsterileri Herta Berlin – Schalke 04 maçini da izleme sansi yakalayacak.

İzocam’ın Berlin seyahatine yurt genelindeki bayi ve müşterilerinden 405 temsilci katılıyor