İzocam Mısır’da düzenlediği seminerde bayileri ve iş ortakları ile bir araya geldi

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

30.09.2014
İzocam Mısır’da düzenlediği seminerde bayileri ve iş ortakları ile bir araya geldi

Izocam, Türkiye’de yalitim bilincini yaymak için kamuoyuna yönelik çalismalarinin yani sira iç egitimleriyle de bayi ve çalisanlarina son yenilikleri, ürün özelliklerini ve sektöründeki en yeni teknolojik gelismeleri aktariyor. Yurt geneliyle yetinmeyen Izocam, bayilerinin bulundugu ve ihracat yaptigi ülkelerde de kapsamli egitimler veriyor. Misir’in baskenti Kahire’de 8-9 Eylül tarihlerinde gerçeklestirdigi seminer ile Izocam, sektöründe söz sahibi 120’den fazla kisiye ürün yelpazesini ve sektördeki yenilikleri aktardi.


Izocam’in Kahire’de iki gün süreyle düzenledigi seminerlerin ilk günü olan 8 Eylül’de Izocam’in ürün yelpazesi ve hizmetleri ile Yeni Nesil Camyünü’nü tanitildi. Seminere Misir’in belli basli Müteahhit ve Danisman Firmalari, Mimari Ofisler ve Izocam bayileri ile müsterileri katildi. Yalitimda kullanilabilecek tüm ürünlerin ve Izocam teknik hizmetlerinin detayli olarak anlatildigi seminer egitici yönüyle katilimcilarin büyük begenisini topladi.

9 Eylül’de gerçeklestirilen ve Firin Üreticileri için özel olarak hazirlanan seminere Misir’da firin üretimi yapan firmalarkatildi. Seminerde firin üretimi için uygun malzemeler tanitilirken üreticiler de karsilastiklari bazi teknik güçlükleri Izocam yetkilileri ile paylasti. Firin üretiminde karsilasilan 250ºC üzeri sicakliklarda isi kaçaklari olusmasi ve bakalitli ürünlerle yapilan yalitimin kokuya sebep olmasi gibi teknik zorluklarin yalitim özelligi daha yüksek olan “igneli firin siltesi” ile kolaylikla çözülebilecegi Izocam yetkilileri tarafindan aktarildi. Seminerde Izocam ürünlerinin EUCEB belgeli ürünler oldugu da ele alinan önemli konu basliklari arasindaydi. Bu ürünleri kullananlarin, firinlarinda sagliga aykiri bir madde bulunmadigini gönül rahatligiyla beyan edebilecekleri de Izocam yetkilileri tarafindan detayli olarak anlatildi. 

Izocam’in düzenledigi her iki seminer de katilimcilar tarafindan ilgiyle izlenirken,  Kahire’de, sektöründe söz sahibi 120’den fazla kisiye ulasildi.

 

İzocam Mısır’da düzenlediği seminerde bayileri ve iş ortakları ile bir araya geldi