İzocam bayileri "Kutup Yıldızı" altında toplandı

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

10.04.2012
İzocam bayileri "Kutup Yıldızı" altında toplandı

Açilis konusmasini Izocam Genel Müdürü A. Nuri Bulut’un yaptigi toplantida, konuk konusmaci olarak Gani Müjde yer aldi. 2011 yili is sonuçlari degerlendirildigi, 2012 hedefleri paylasildigi toplantida 2011’de en yüksek ciroya ulasan bayiler ödüllendirildi.

Izocam, her yil geleneksel olarak düzenledigi bayi toplantisinin onikincisini, 8-11 Mart 2012 tarihleri arasinda Kibris Cratos Premium Hotel’de gerçeklestirdi. Toplanti bu yil, Izocam’in sektöründeki öncü ve rehber konumunu simgeleyen “Kutup Yildizi” basligi ile gerçeklestirildi. Toplantinin konsepti; üretim tesisleri, ürün ve hizmet kalitesi ile sektöründe lider bir konumda bulunan Izocam’in, Kutup Yildizi gibi sadece kendini degil bütün çevresini gelistiriyor olmasindan yola çikilarak belirlendi.

Izocam bayilerinin ve çalisanlarinin katilimiyla Lefkosa’da, “Grand Prix’12 Yarislari” gerçeklestirildi. Keyifli anlar ve kiyasiya mücadelenin yasandigi yarislarin sonunda, en iyi zamanlamayi yapan ilk 3 kisi ve en basarili takim ödüllendirildi. Kazananlara kupa ve madalyalari gerçeklestirilen ödül töreninde Izocam Genel Müdürü A.Nuri Bulut tarafindan verildi.

Ayni günün aksami Girne’deki tarihi Bellapais Manastiri’nda “Yildizlarin Altinda” Gecesi’nde bir araya gelindi. Herkesin siyah giydigi gecede, manastirin bahçesinde hos bir atmosferde güzel bir gece geçirildi.

Izocam’in 2011 yili is sonuçlarinin degerlendirildigi ve 2012 hedeflerinin ele alindigi toplantinin açilisini Izocam Genel Müdürü A. Nuri Bulut gerçeklestirdi. Bulut’un toplantiyla ilgili bilgi verdigi açilis konusmasinin ardindan, Izocam Yönetim Kurulu Üyesi ve Alghanim Finansal Baskani Mark Schmitz ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardimcisi Fatih Öktem de bir konusma yapti.

Nuri Bulut konusmasinda, Izocam’in davranis ve çalisma ilkelerinden söz ettikten sonra, dünya ve Türkiye ekonomisiyle ilgili genel bilgi verdi. Bulut, konusmasinda Izocam’in 2011’de 304 milyon TL brüt satisa ulasarak yüzde 14,3 büyüdügünü ve 34,6 milyon net dönem kâri elde ettikleri bilgisini aktardi. Bulut ayrica 2012 yilinda 325 milyon TL brüt ciro, 35 milyon dolar ihracat ve yüzde 7 büyüme hedeflediklerini de ifade etti.

Bulut’un ardindan konusma yapan Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardimcisi Fatih Öktem, Türkiye’de yalitim sektörüyle ilgili 2011 verilerini paylasti. Ülkemizde yalitim pazarinin 2011’de yüzde 22 büyüdügünü ve 11 milyon metreküp büyüklüge ulastigini belirten Öktem, “Bu, sevindirici bir büyüme, ancak halen Avrupa’nin çok gerisindeyiz” dedi.

Toplantiya konuk konusmaci olarak katilan gazeteci, karikatürist, senarist, yönetmen ve sunucu kisiligiyle taninan Gani Müjde de hazirladigi sunum ile Izocam’a dair izlenimlerini aktardi. Toplantinin son aksami düzenlenen kokteylin ardindan Gala Yemegi ve Ödül Töreni gerçeklestirildi. 2011 yilinin en yüksek ciroya ulasan bayilerin ödüllendirildigi gecede, 9 farkli kategoride 25 bayi ödül aldi. Ödül töreninin ardindan bayiler ve esleri, ünlü sanatçi Sibel Tüzün’ün “kabare show”uyla eglendiler.

İzocam bayileri