Kocaeli Sanayi Odası’ndan İzocam’a Ödül !

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

09.02.2012
Kocaeli Sanayi Odası’ndan İzocam’a Ödül !

2011 yili “Sektörel Performans Degerlendirme Organizasyonu”nda Izocam, “Büyük Ölçekli Isletme Kategorisinde Sektör Ödülü”nün sahibi oldu.

Bu yil dördüncüsü gerçeklestirilen “Sanayi Kuruluslari Çizgiüstü Sektörel Performans Degerlendirme Organizasyonu”nda Kocaeli Bölgesi’nde faaliyet gösteren basarili kuruluslara ödülleri, TOBB Baskani Sayin Rifat Hisarciklioglu’nun katilimlariyla 11 Ocak 2012 günü, Güral Sapanca Otel’de düzenlenen bir törenle verildi.

Dogu Marmara Bölgesi’ndeki basarili Sanayi kuruluslarini ödüllendirmek amaciyla Kocaeli Sanayi Odasi önderliginde PWC Türkiye, Dogu Marmara ABIGEM A.S., Dogu Marmara Kalkinma Ajansi ve CNN Türk isbirliginde ve Bolu, Düzce, Sakarya ve Yalova Ticaret ve Sanayi Odalari koordinasyonu ile düzenlenen Organizasyon’da, farkli sektörlerde KOBI ve Büyük Ölçekli Isletme Kategorilerindeki ödüller sahiplerini buldu. Organizasyon çerçevesinde bu sene, 13 sektörde ve 7 kategoride degerlendirme yapildi.

2011 yili “Sektörel Performans Degerlendirme Organizasyonu”na basvuran kuruluslar arasinda yapilan jüri degerlendirmesi sonucunda Izocam, faaliyet gösterdigi Yapi ve Yapi Malzemeleri Sanayi Sektörü’nde “Büyük Ölçekli Isletme Kategorisinde Sektör Ödülü”ne layik görüldü.

Tören’e TOBB Baskani Rifat Hisarciklioglu ile birlikte; Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Yalova Valisi Esengül Civelek, TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri ve çesitli sektörlerden sanayiciler katildi.

“Sanayi Kuruluslari Çizgiüstü Sektörel Performans Degerlendirme Organizasyonu” ile firmalarin ödüllendirilmekten öte kendilerini tartabilecekleri bir ölçüm ve kiyaslama firsati yaratilabilmesi amaçlaniyor.

Kocaeli Sanayi Odası’ndan İzocam’a Ödül !
Kocaeli Sanayi Odası’ndan İzocam’a Ödül !