İzocam’dan başarılı bayilerine unutulmaz Norveç Fiyordları gezisi

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

08.06.2014
İzocam’dan başarılı bayilerine unutulmaz Norveç Fiyordları gezisi

Her yil düzenledigi yurtdisi seyahatlerle bayilerine sürprizler hazirlayan Izocam, Dünya’nin en keyifli ülke ve sehirlerini yakindan görme firsati sunuyor. Izocam’in bu seneki sürprizi ise gemi ile Norveç Fiyordlari oldu.

Izocam her yil oldugu gibi bu yil da bayilerini unutmadi. Basarili bayilerine dünyanin önde gelen sehir ve ülkelerinin tarihi yerlerini, dogal güzelliklerini ve önde gelen turistik merkezlerini görme imkâni taniyan Izocam 31 Mayis-7 Haziran 2014 tarihleri arasinda gemi ile Norveç Fiyordlari seyahati düzenledi.

2013 yili hedeflerine paralel satis basarilarina göre belirlenen yurt içi ve yurt disi Izocam-Tekiz bayileri, Norveç Fiyordlari’na yapilan 7 gece 8 günlük seyahat programina katildi.  Hamburg üzerinden Norveç’e ve oradan da Isveç’e geçilen gezide; gemi ile sirasiyla Kiel, Kristiansand, Hallesyt, Flam, Stanvanger ve Göteborg’a gidildi.

Izocam bayileri ilk olarak Kuzey Almanya´da bulunan ve 11. yüzyila dayanan eski bir sehir olan ve Schleswig-Holstein Bölgesi’nin baskenti Kiel’i gezdiler.

Günesli iklimiyle Norveç´in en popüler tatil yerlerinden biri olan Kristiansand Izocam bayilerinin ikinci duragi oldu. Norveç´in 5. sehri olmasina ragmen geometrik ama büyüleyici rönesans tarzina göre planlanmis düzeni sayesinde Kristiansand’in sakin ve mütevazi atmosferini bayiler yakindan görebilme firsati yakaladilar.

2005 yilinda UNESCO Dünya Kültür Mirasi Listesi´ne giren Geiranger Fiyordu’nun etkileyiciligine ise hayran kalindi. Izocam bayilerinin bir diger duragi Güneybati Norveç´te Aurlandsfjord´un sonunda nefes kesen bir biçimde yer alan Flam isimli küçük bir köy oldu. Bu Fiyord, Norveç´in en uzun fiyordu olan Sogne Fiyordu’nun bir yan koludur ve uzunlugu 200 km´den daha fazladir.

Izocam bayileri Oslo`nun 190 km. güneybatisinda ve Bergen’in güneyinde kurulu petrol endüstrisinin bassehri Stavanger’i da gezip gözlemlerde bulunduktan sonra, Isveç’in ikinci sehri olan Göteborg’a seyahat etti. Nüfusu yaklasik 500.000 olan bu kozmopolit ve canli sehir Izocam bayi seyahatinin son duragi oldu.

 

İzocam’dan başarılı bayilerine unutulmaz Norveç Fiyordları gezisi
İzocam’dan başarılı bayilerine unutulmaz Norveç Fiyordları gezisi