Yeni Nesil Camyünü ambalajıyla da fark yaratıyor

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

05.05.2014
Yeni Nesil Camyünü ambalajıyla da fark yaratıyor

Yalitim sektörünün lideri Izocam, çevreye çok daha duyarli olarak gelistirdigi “Yeni Nesil Camyünü”nün ambalajiyla da dikkat çekiyor.

Uygulayicilara büyük konfor saglayan “Yeni Nesil Camyünü” yüksek orandaki çevre dostu özellikleri ile farkini ortaya koyuyor. Üretiminde dogal mineraller ve geri dönüsüm ürünleri kullanilan güvenli ve çevre dostu Yeni Nesil Camyünü; nakliye maliyetlerinin ve nakliyeler nedeniyle olusan karbon salimi ve uçucu organik partikül emisyonu gibi çevresel etkilerin azalmasini saglayacak teknolojiler ile ambalajlaniyor. 

2014 yilinda AR-GE alaninda yüksek performansli yari mamul gelistirme konusuna odaklanan Izocam, yesil renkte tasarlanan Yeni Nesil Camyünü’nün ambalajinda ürün ismi ile birlikte yeni nesil logosuna, uyari ve fayda piktogramlarina, ürünün kullanim yerine, isil iletkenlik (lambda) degerine ve EUCEB ile CE ikonuna yer veriyor. EUCEB, mineral yün ürünler; tasyünü ve camyünü için sadece bio ürün kategorisine verilen bir sertifikadir.

Yapi Malzemeleri Yönetmeligi (305/2011/AB) çerçevesinde TS EN 13162 ve TS EN 14303 Standartlarina tabi, binalarda ve tesisatlarinda  kullanilan Yeni Nesil Camyünü Isi ve Ses Yalitim Malzemeleri “ürünün yönetmelikte belirtilen temel gerekleri karsilamasina imkân veren malzeme” anlamina gelen “CE” isareti ile piyasaya sunuluyor.

Detayli Bilgi için:

Seher Saygin / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / 212 282 40 85 - dahili 12
seher.saygin@essance-istanbul.com / 0 530 384 62 79    

Canan Atalar / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / 212 282 40 85 - dahili 23     
canan.atalar@essance-istanbul.com / 0 530 384 62 74              
             
 

Yeni Nesil Camyünü ambalajıyla da fark yaratıyor