Yeni Nesil Camyünü ile yalıtımın verimi de keyfi de artacak

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

05.05.2014
Yeni Nesil Camyünü ile yalıtımın verimi de keyfi de artacak

Yalitim sektörünün lideri Izocam, çevreye çok daha duyarli olarak gelistirdigi “Yeni Nesil Camyünü” ile “çevreye” ve “sagliga” dikkat çekiyor. “Yeni Nesil Camyünü” uygulayicilara büyük konfor saglarken daha yüksek orandaki çevre dostu özellikleri ile farkini ortaya koyuyor.
 
Yeni Nesil Camyünü’nde, mekanik dayanim özelligi artarken kimyasal bilesimler önemli oranda azaliyor. Elyaflarin birbirini tutmasi ve ürünün sekil kazanmasi muhafaza edilirken yumusak, ipeksi bir temas hissi olusuyor. Cilde dost dokusu, kokusuz yapisi ve iç ortam hava kalitesi ile Yeni Nesil Camyünü hem uygulayicilara hem de kullanicilara kolaylik ve konfor sagliyor. 
 
Üretiminde dogal mineraller ve geri dönüsüm ürünleri kullanilan güvenli ve çevre dostu Yeni Nesil Camyünü, imalat asamasinda kullanilan enerjinin 100 kat fazlasini tasarruf ediyor. Düsük karbon ayak iziyle çevreye duyarli ve enerji dostu Yeni Nesil Camyünü, birbirinden kolay ayrilmayan esnek elyaf yapisi ile daha iyi kalinlik kazanirken tüm detaylara mükemmel uyum sagliyor. Gelistirilmis teknoloji ile üstün teknik özellikler kazandirilan Yeni Nesil Camyünü’nün isi iletim katsayisi düsürüldügünden yalitim özelligi de iyilesiyor. Isi yalitiminin yani sira, akustik konfor ve yangin güvenliginde de yüksek performans saglayan Yeni Nesil Camyünü, bina ve teknik yalitimdaki tüm detaylara güvenilir çözüm getiriyor.
Izocam 2014 yilinda AR-GE alaninda yüksek performansli ürün gelistirme konusuna odaklaniyor. Yeni Nesil Camyünü’nün ambalaji nakliye maliyetlerinin ve nakliyeler nedeniyle olusan karbon salimi gibi çevresel etkilerin azalmasini saglayacak ambalaj teknolojileri ile üretiliyor.
 

Yeni Nesil Camyünü ile yalıtımın verimi de keyfi de artacak