İzocam, başarılı bayilerini Napoli’de ağırladı

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

10.04.2014
İzocam, başarılı bayilerini Napoli’de ağırladı

Bayi ve müsterileri için her yil farkli kampanyalarla sürprizler hazirlayarak
Dünya’nin en keyifli ülke ve sehirlerini yakindan görme firsati sunmaya devam eden Izocam, basarili bayilerini bu yil Napoli’de agirladi.

Izocam her yil oldugu gibi bu yil da bayilerini unutmadi. Basarili bayilerine dünyanin önde gelen sehir ve ülkelerinin tarihi yerlerini, dogal güzelliklerini ve önde gelen turistik merkezlerini görme imkâni taniyan Izocam 10-13 Nisan 2014 tarihleri arasinda Napoli seyahati düzenledi.
 
2013 yili hedeflerine paralel satis basarilarina göre belirlenen Izocam bayileri, Napoli’ye yapilan 3 gece 4 günlük seyahat programina katildi.
 
Özel hazirlanan seyahat programinda,  dünyanin en önemli arkeolojik alanlarindan biri olan Pompei ve UNESCO Dünya miraslari listesinde yer alan Napoli’nin tarihi sehir merkezini de görme firsati yakalayan bayiler yüzyillar öncesinden kalma mimari yapilarla birlikte Napoli’nin dogal güzelliklerine de tanik oldular.
 
Nüfus itibariyle Italyanin üçüncü büyük sehri olan Napoli’de yerel tatlar deneyen Izocam bayileri tekne ile Capri adasina giderek denizin de keyfini çikardilar.
 
Izocam daha önce de bayi ve müsterilerine; Viyana, Beyrut, Amsterdam, Roma, Floransa, Riga, Prag gibi dünyanin nam salmis büyülü sehirlerini görme firsati sunmustu.

İzocam, başarılı bayilerini Napoli’de ağırladı