Yalıtımın lider firması İzocam, "Multi Konfor Binalar"a dikkat çekmeye devam ediyor.

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

30.04.2014
Yalıtımın lider firması İzocam, "Multi Konfor Binalar"a dikkat çekmeye devam ediyor.

Yalitimin önemini her platformda vurgulayan Izocam, Pasif Ev prensiplerini temel alarak gelistirilen “Multi Konfor Binalar”in Türkiye’de de uygulanmasini saglamak amaciyla 30 Nisan 2014 tarihinde Yapi-Endüstri Merkezi’nde (YEM) “Multi Konfor Binalar Semineri” düzenleyecek.
 
Seminerde Türk ve yabanci uzmanlar tarafindan, enerji kullanimini en aza düsüren sistemler ve uygulamalar sektör profesyonelleri, üniversite ögrencileri ve ögretim görevlileriyle paylasilacak. %90 oranlarinda enerji tasarrufu saglamanin yaninda akustik konfor ve yangin güvenligi içeren “Multi Konfor Binalar” kavraminin ülke ekonomisine katkisi ve çevre dostu nitelikleri de örneklerle anlatilacak.
 
Almanya’da gerçeklestirilen “Belediye Iklim Koruma” yarismasinin 2010 yili birincisi olan ve Baesweiler Ortaokulu’nu pasif ev standardiyla yenileyip enerji tasarrufu saglayan Rongen Mimarlik’in kurucusu Prof. Ludwig Rongen de seminerde konusmaci olarak yer alacak.
 
Pasif Ev Enstitüsü tarafindan verilen Avrupa Pasif Ev Tasarimcisi sertifikasini alan ilk Bulgar mimar Studio APXE’nin kurucusu Georgi Nikolov seminerde  “Ekonomik Multi Konfor Binalar, Pasif Ev ve Arti Enerji Evler” konulu konusmasini aktaracak. 
 
Seminere Gaziantep Belediyesi’ni temsilen Mimar Seda Müftüoglu Güleç katilacak. Türkiye’deki sertifikali ilk pasif ev uygulamasi olan Gaziantep Ekolojik Bina’nin uygulama sürecinin nasil isledigini, karsilasilan zorluklari, getirilen çözümleri ve ülkemiz için firsatlari anlatacak olan Güleç sektörü aydinlatacak. Saint-Gobain Isover Bina Gelistirme Uzmani Gabriel Golumbeau ise seminerde Multi Konfor Evlerde ses yalitimi ve akustik konfor’u detaylariyla paylasacak. Günarda Proje Yönetimi kurucularindan Mimar Erkan Sahmali tasarimda bütüncül yaklasimin önemini vurgulayacak.
 
Multi Konfor seviyelerine nasil ulasilacagi ve binalarin nasil enerji etkin hale getirilebilecegi hakkinda bilgilerin katilimcilar ile paylasilacagi seminerde, Izocam’in bu sene on dördüncüsünü düzenledigi Yalitim Yarismasi’nin sonuçlari da açiklanacak. “Multi Konfor Binalar / 2014: Yarinin Okulu – Gaziantep” ana basligi altinda gerçeklestirilen Üniversite Ögrencileri Yalitim Yarismasi’nda dereceye giren ögrenciler ödüllerini alacak.
 
Etkin olmayan, eski, konforsuz teknolojilerin yerine yüksek etkinlikte, yeni, konforlu teknoloji içeren, enerji ihtiyacini ve kullanimini en aza indirgeyen Multi Konfor Binalar, toplumlarin bilinçlenmesi ve artan duyarlilikla birlikte hizla yayginlasiyor.
 
1965 yilindan bu yana kaliteden ödün vermeyen ürünleri ve sosyal sorumluluk bilinci ile faaliyetlerini sürdüren Izocam, yalitimin önemini her platformda vurgulamaya devam ediyor. Özellikle de isi yalitimi, hem ev hem de ülke ekonomisine sagladigi katki ve çevre dostu nitelikleri ile öne çikiyor. Yalitim, isiyi daha verimli kullanarak Türkiye gibi enerjisinin dörtte üçünden fazlasini ithal etmekte olan ülkelerde disa bagimliligi azaltan katkilar sagliyor.

Yalıtımın lider firması İzocam,