İzocam´dan TS 825 Binalarda Isı Yalıtım Kuralları Standardı Semineri

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

12.03.2014
İzocam´dan TS 825 Binalarda Isı Yalıtım Kuralları Standardı Semineri

Türk Yalitim Sektörü’nün lider markasi Izocam, Denizli Makine Mühendisleri Odasi’nda TS 825 Binalarda Isi Yalitim Kurallari Standardi düzenlemeleri üzerine bir seminer düzenledi.

Sektör profesyonellerine yönelik gerçeklestirdigi seminerlerle yalitim bilincini daha da arttirmayi amaçlayan Izocam, 12 Mart 2014 tarihinde Denizli Makine Mühendisleri Odasi’nda gerçeklestirdigi seminerde TS 825 Binalarda Isi Yalitim Kurallari Standardinda ki düzenlemeleri katilimcilara anlatti.

Yeni tasarlanan binalar ve tadilat yapilacak mevcut binalar için 2000 yilindan bu yana uyulmasi ve uygulanmasi zorunlu olan TS 825 Standardi’nin daha kolay uygulanmasini ve anlasilmasini saglamak amaciyla örnek projelere de yer verilmistir.

Standarda uygun uygulamalar ilgili gelismeleri ve standartlari sektör profesyonelleri ile paylasan Izocam yetkilileri, standardin ülke ekonomisine katkisi ile yasanabilir binalar üretilmesi açisindan tasidigi önemi de aktardi.

İzocam´dan TS 825 Binalarda Isı Yalıtım Kuralları Standardı Semineri