İzocam İMSAD Ekonomi Toplantıları´na Sponsor Oldu

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
Murat Savcı İzocam Genel Direktörü oldu
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

22.10.2013
İzocam İMSAD Ekonomi Toplantıları´na Sponsor Oldu

Türkiye IMSAD Ekonomi Toplantilari’nin üçüncüsüne Izocam da sponsorlugu ile destek verdi.
 

Türkiye Insaat Malzemesi Sanayicileri Dernegi’nin yilda dört kez düzenledigi Ekonomi Toplantilari’nin üçüncüsü “Küresel Ekonomi Nereye Gidiyor?” basligiyla 12 Eylül’de gerçeklestirildi. “Insaat ve Insaat Malzemeleri Sektörü 2013 Ilk Yariyil Degerlendirme Raporu”nun da açiklandigi toplantida Izocam da sponsor olarak yer aldi. Toplantida yer aldigi standinda uzman kadrosu ile bilgilendirme yapan Izocam, farkli ürünlerinin tanitimini da yapti.

Türkiye IMSAD Yönetim Kurulu Baskani Dündar Yetisener´in açilis konusmasini yaptigi toplantida; Okan Üniversitesi Iktisadi ve Idari Bilimler Fakültesi Dekani Prof. Dr. Taner Berksoy, Türkiye IMSAD Ekonomi Danismani Prof. Dr. Kerem Alkin, Ekonomi ve Strateji Danismanlik Hizmetleri Baskani Dr. Can Gürlesel Dünya ve Türkiye ekonomisinin ilk yari yilini degerlendirerek, 2014 yili beklentilerine iliskin görüslerini paylastilar. Toplantinin, oturum baskani Türkiye IMSAD Yönetim Kurulu Baskan Yardimcisi Hakan Gürdal oldu.
 

Konusmasinda, Türkiye ekonomisinin 2013 yili ikinci çeyreginde yüzde 4,4 büyüyerek mevcut iç ve dis kosullar dikkate alindiginda olumlu bir performans gösterdigini belirten Dündar Yetisener, 2013´ün ilk yarisinda insaat sektörünün beklentilerin üzerinde büyüdügünü belirtti. Insaat sektörünün yilin ilk yarisinda yüzde 6,6 oraninda gerçeklesen büyümeyle ekonominin üzerinde bir performans gösterdigini ve bu gelismeden son derece memnuniyet duyduklarini ifade eden Yetisener, “Hangi sektörde olursak olalim gelecegimizi insa etmemiz ancak bu günü dogru analiz etmemiz ve dogru öngörüler dogrultusunda planlama yapmamiz ile mümkün olacaktir” dedi.

Yalitim sektörünün lideri Izocam, sektörün geliserek büyümesine katki ve fayda saglayacak ve sektör profesyonellerinin bilgi paylasimlari için dogru ortami olusturacak platformlara, IMSAD Ekonomi Toplantilari gibi ekonomiyi ve sektörü yakindan ilgilendiren bulusmalara destegini sürdürmeye devam ediyor.
 

İzocam İMSAD Ekonomi Toplantıları´na Sponsor Oldu