Pdf indirmek için formu doldur.
Ad
Soyad
E-mail (*)
Cep
Meslek
Uğraş
E-bülten almak istiyor musunuz? (*)
SMS almak istiyor musunuz? (*)
Gizlilik sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.

Optimum Duvar

Uygulama Alanları » Duvar Yalıtımı » Optimum Duvar

ÜRÜNLER

UYGULAMA ALANLARI

Optimum Duvar
Optimum Duvar
Optimum Duvar

Optimum Duvar

Bir yüzü kraft kagidi kapli özel camyünü silte olup dis duvarlarda her türlü duvar ve betonarme elemanin iç yüzeyinde, iç bölme duvarlarda ve komsu duvarlarda, merdiven ve asansör bosluklarina bitisik duvarlarda, ahsap karkas yapilarin içten giydirilmesinde isi ve ses yalitimi amaciyla, montajinda kullanilan özel profilleri, baglanti elemanlari ve aksesuarlariyla sistem olarak kullanilmaktadir.

 

Kullanim Alanlari

 

  • U profil, yalitim malzemesinin kalinligindan 1 cm fazlasi bir mesafeden her 45 cm’de bir dübelle tavana tespit edilir. Duvarda herhangi bir kaçiklik olmamasi durumunda ayni islem zeminde de yapilir.
  • Duvar yüksekliginin 270 cm’den kisa olmasi durumunda duvarin orta noktasina 60 cm’de bir dübellenerek monte edilen C profil, duvarin 270 cm’den uzun olmasi durumunda her 135 cm’de bir tespit edilir.
  • Tespit tijleri 60 cm araliklarla duvara yatay olarak yerlestirilir. Optimum silte, tavan ve zemindeki U profillerin arkasina gelecek sekilde tespit tijlerine takilir.
  • Optimum silte, tespit tijlerine geçirildikten sonra ayar simidi tespit tijlerine takilir. C profiller tavan ve tabana monte edilmis olan U profillerin içine gelecek sekilde dikey olarak ayar simidinin yivlerine geçirilir.
  • Tüm duvar yüzeyi tespit tijleri yardimiyla sakule getirilerek alçi plaka uygulanmasi hazir hale getirilir.
  • Optimum Duvar, silte formunda olmasiyla birlikte özel elyaf yapisi sayesinde açildiginda levha gibi düseyde dik durabilme özelligi gösterir. Bu sayede fire vermeden uygulama yapilmasini kolaylastirir.