Ara
Kapat
İzocam
İzocam'da Kariyer

Her çalışan bir Yetenektir! Yeteneğin kuruma kazandırılması, tutundurulması, değerlendirilmesi ve sürdürülebilir gelişimlerinin sağlanması için çalışmalar yürütmek ana misyonumuz arasındadır. Ayrıca, çalışanlarımıza kısa, orta ve uzun vadeli projelerde görev alabilmeleri için eşit fırsatlar sunmak ve onlara kariyer yollarında etkili bir çalışan deneyimi kazandırmak da kariyer yönetimimizin bir parçasıdır.

Eğitim ve Gelişim Programları

Her yıl uyguladığımız yetkinlik değerlendirme ve hedef bazlı performans değerlendirme sonuçlarını da dikkate alarak, kariyer planları ve gelişim ihtiyaçları doğrultusunda çalışanlarımıza belirli bir planlar çerçevesinde mesleki, teknik, kalite, çevre ve iş sağlığı güvenliği, bgys, kişisel gelişim, yabancı dil ve bilgisayar kategorilerinde eğitimler düzenlenmekteyiz.

İzocam

Genç Yalıtımcılar Staj Programımız

Üniversitelerin lisans programlarına devam eden ve zorunlu stajı olan 3. ve 4. sınıf öğrencileri ve Üniversitelerin ön lisans programlarına devam eden (Kimya, Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe, vb.) zorunlu stajı olan öğrenciler başvurabilirler. Adaylara Genel Yetenek Testi uygulanır. Testte başarılı olan adaylar, İnsan Kaynakları ve gerekirse İşkolları ile birebir mülakatlara davet edilir. Uygun bulunan adaylar, ilgili departmanlara yerleştirilir. Şirketimize staj başvurularınızı her yıl 01 Ocak – 15 Nisan tarihleri arasında yapabilir, değerlendirme sonuçlarınızı 15 – 30 Mayıs tarihleri arası öğrenebilirsiniz.

*Şirketimizde sadece zorunlu stajı olan aday başvuruları değerlendirilmektedir.