Ara
Kapat

Türkiye’nin dev projelerinin yalıtımı İzocam’a emanet!

Türkiye’de 1965’ten beri yalıtımın adı olan İzocam, insan sağlığına ve çevreye dost ürünleriyle dev projelerin çözüm ortağı olmayı sürdürüyor. 

Toplu konut projelerinden ticaret merkezlerine, öğrenci yurtlarından ibadethanelere kadar Türkiye’nin pek çok önemli projesinin yalıtımı İzocam kalitesine emanet! İşte İzocam’ın son dönemde Ankara’da sağlıklı yalıtım çözümleriyle hizmet sunduğu proje:  

Ankara Zen Park Plus Projesi

Ankara’nın gözde konut projelerinden olan Zen Park Plus'ın yalıtımı İzocam güvencesiyle gerçekleşti. 112 daire ve 16 adet ticari alandan oluşan Zen Park Plus projesi, Nesce Grup tarafından Ankara Yeni Batı Mahallesi’nde inşa edildi. 5 bin 800 metrekarelik alana sahip projede, toplam 5 bin 67 metrekare İzocam 120/6 manto taşyünü ürünü kullanıldı.

İnsan sağlığına ve çevreye dost ürünler!

İzocam, yılların verdiği deneyimi, satış öncesi ve sonrası desteğinin yanı sıra insan sağlığına ve çevreye dost ürünleri sebebiyle tercih ediliyor.
 

 

İzocam mineral yünler:

    • Yüksek standartlarda ısı yalıtımı gücü ile enerji tasarrufuna katkı yapıyor ve yapı sağlığını koruyor. 
    • A sınıfı yanmaz özelliği sayesinde yangına karşı yüksek dayanım sağlayarak binaların yangın güvenliğini arttırıyor.
    • TSE ve CE belgelerine de sahip olan İzocam mineral yün ürünler, ses yalıtımı özelliği sayesinde konforlu bir iç ortam sunuyor.
    • Uzun yıllardır sahip olduğu EUCEB sertifikası ile kanserojen olmadığını ve insan sağlığına zarar vermediğini uluslararası standartlarla kanıtlıyor. 
    • EUCEB sertifikası ile deri ve solunum yoluyla vücuda nüfuz eden elyafların, vücuttan çözünerek atıldığını ispatlıyor.
    • Üretiminde kullanılan geri dönüştürülmüş malzemeler sayesinde kullanılan binaların LEED - BREAM gibi yeşil bina sertifikası almalarına olanak sağlıyor.
    
Satış öncesi ve sonrası kapsamlı yalıtım danışmanlığı
    
Gelişmiş kaliteli ürünlerinin yanı sıra müşterilerine yalıtım danışmanlığı hizmeti de veren İzocam, ısı yalıtımı, akustik konfor, tesisat yalıtımı ve yangın güvenliği açısından yönetmeliklere ve projelere uygun şekilde doğru ürünü öneriyor. İzocam ve ürünleri marka projelerin yalıtımında kalitesi, satış öncesi ve sonrası sağladığı hizmetlerin güvenirliği ve uzmanlığı nedeniyle tercih ediliyor.


Daha fazla bilgi için: Doret Habib (D’oret İletişim) - d.habib@doretiletisim.com

Paylaş