Ara
Kapat

Tema İstanbul Bahçe Projesinin Yalıtım Tercihi İzocam Oldu

 Her ihtiyaca uygun şekilde sunduğu ürün ve çözümleri ile Türkiye´nin önemli projelerinin tercihi olmaya devam eden İzocam, Manto Taşyünü ürünleri ileTema İstanbul Bahçe’nin tercihi oldu.

İzocam, Türkiye’nin en önemli projelerine uzmanlığıyla hizmet sunmaya ve yalıtım ürünleri temin etmeyi sürdürüyor. Önemli pek çok projeye yalıtım danışmanlığı hizmeti veren İzocam her ihtiyaca uygun şekilde sunduğu ürün ve çözümleri ile Türkiye’nin iddialı projelerinde çözüm ortağı olarak yer alıyor.

İstanbul’un en iddialı projelerinden biri olan Küçükçekmece, Atakent’te gerçekleştirilen Tema İstanbul Bahçe projesi oldu. Mesa Mesken San. A.Ş. - Artaş İnşaat -Kantur - Akdaş İnşaat tarafından yürütülen ve 45.145,75 m 2 alana sahip projede, farklı kalınlıklarda İzocam Manto Taşyünü ürünleri kullanıldı.

 

Yalıtım ürünlerinin İzocam bayisi STO Yapı Sistemleri tarafından temin edildiği projede güçlü yalıtım özelliklerine ve yangın güvenliğine sahip olan İzocam ürünleri, YYT Mühendislik Mimarlık İnşaat ve Mayko Yapı Endüstri tarafından 36 bin m 2 ’lik bir alana uygulandı.

Gelişmiş kalite anlayışının yanında, özel olarak yalıtım danışmanlığı hizmeti veren İzocam, ısı yalıtımı, akustik konfor, tesisat yalıtımı ve yangın güvenliği açısından yönetmeliklere ve projelere uygun şekilde doğru ürünü öneriyor. İzocam ve ürünleri marka projelerin yalıtımında kalitesi, satış öncesi ve sonrası sağladığı hizmetlerin güvenirliği ve uzmanlığı nedeniyle tercih ediliyor.

Paylaş