Ara
Kapat

Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevine Erdal Bozok atandı.

Türkiye’de 1965 yılından bu yana yalıtım sektöründe faaliyet gösteren İzocam Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevine 21.06.2021 tarihi itibariyle Erdal Bozok atandı. 

1976 yılında İstanbul’da doğan Erdal Bozok, 1998 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 

Kariyeri boyunca inşaat ve yapı malzemeleri sektörlerinde yöneticilik yapan Bozok, HİLTİ İnşaat Malzemeleri A.Ş., SİKA Yapı Kimyasalları A.Ş., BAUMİT İnşaat A.Ş., MAPEİ Yapı Kimyasalları A.Ş. ve VİTRA Karo A.Ş. firmalarının satış ve pazarlama birimlerinde yönetim kademelerinde başarıyla görev aldı. 

Evli ve iki çocuk babası olan Erdal Bozok, iyi derecede İngilizce bilmektedir. 

İzocam Tic. ve San. A.Ş. Hakkında

Türkiye’de sıcağa, soğuğa, sese, yanına ve suya karşı koruma sağlayan geniş ürün yelpazesi ve teknik danışmanlık hizmetleriyle 56 yıldır yalıtım sektörünün lider şirketidir. 7 farklı ürün gamında üretim yapan İzocam’ın ürün portföyü; Camyünü, Taşyünü, Ekstrüde Polistiren (Foamboard), Ekspande Polistiren (İzopor Plus), Kauçuk Köpük (Optiflex), Polietilen Köpük (İzocam PEflex), PU/PIR/Taşyünü yalıtımlı sandviç panel (İzocam Tekiz) ile Trapez levhadan oluşmaktadır.
 

Küreselleşen dünya standartlarına uygun olarak müşterilerinin talep ve beklentilerini zamanında ve çevreci bir yaklaşımla karşılayan İzocam, ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi’ni tüm tesislerinde uygulamaktadır. 

İzocam ürünleri, Uluslararası Yapı Malzeme Yönetmeliği´nin 6. maddesine göre; "ürünün yönetmelikte belirtilen temel gerekleri karşılamasına imkan veren malzeme" anlamına gelen CE işareti ile piyasaya arz edilmektedir. Aynı zamanda mineral yünler; taşyünü ve camyünü için sadece bio ürün kategorisine verilen EUCEB sertifikasına sahiptir. İzocam’ın ürünleri Türk Standart Enstitüsü (TSE) kriterlerine de uygun üretilmektedir. İzocam Çatı Şiltesi ve Rulopan ürünleri AB ülkesinin ulusal emisyon limitlerine uygunluk belgesi olan Eurofins Gold belgesine de sahiptir.

 

Paylaş