Ara
Kapat

İzocam, Cumhuriyet Bayramı filminde kum sanatıyla “öz”e dönüş mesajı verdi

Cumhuriyet’imizin 98’inci kuruluş yıl dönümünde anlamlı bir çalışmaya imza atan yalıtımın lider kuruluşu İzocam, kum sanatıyla zenginleştirilen Cumhuriyet Bayramı filminde “öz”e dönüş mesajı verdi. 

Kurulduğu ilk günden bu yana 56 yıldır Cumhuriyet’in öz ilkelerinin ve düşüncesinin arkasında olan ve sürdürülebilir güçlü yarınlar için çalışmaya devam eden İzocam, Cumhuriyet’imizin 98’inci kuruluş yıl dönümünde anlamlı bir çalışmaya imza attı. Yalıtımın lider kuruluşu İzocam, Cumhuriyet Bayramı’nı, “öz”e dönüş mesajıyla hazırlanan ve ürünlerinin özü olan kum detayından yola çıkarak kum sanatıyla görselleştirilen filmle kutladı.

İzocam’ın, Gricreative reklam ajansı tarafından hazırlanan 29 Ekim filminde, Cumhuriyet’imizle birlikte, eğitimde, sanayide, sanatta, günlük yaşamda kazanılan hak ve özgürlükler kum üzerinde oluşturulan sanatsal görüntülerle hayat buldu. Filmde, Cumhuriyet kazanımlarını örnekleyen tarihi görseller, kum sanatçısı Oğuz Kızıklı’nın elinde yeniden canlandı.

İzocam’ın 29 Ekim filmi, "Eğitimde, sanayide, sanatta, hak ve özgürlüklerde, çağdaş, modern Türkiye'nin temelinde ilerleyebilmemizin arkasında Cumhuriyet var. Biz de bu ilkelerin arkasındayız. 56 yıl önce, ülkemizin kumundan ürettiğimiz camyünü ile yalıtımın ve sürdürülebilir yarınların temelini attık. Üreten, gelişen bir Türkiye için hiç durmadan çalışmaya devam ediyoruz. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun!" mesajıyla yayınlandı.

Paylaş