Ara
Kapat

İzocam, Çalışan Deneyimi Zirvesi'nde

İzocam İnsan Kaynakları Direktörü Gözdehan Çaycı, 24 Şubat tarihinde gerçekleşen Çalışan Deneyimi Zirvesi kapsamında düzenlenen panelde konuşmacı olarak yer aldı.

Bu yıl online olarak yapılan zirvede, "Çalışan Deneyimi Stratejisinde İdeali Yakalamak" konulu panel 14:30 – 15:30 saatleri arasında takip edildi. Dr. Zeki Yüksekbilgili'nin moderatörlüğünde gerçekleşen panelde, İzocam İnsan Kaynakları Direktörü Gözdehan Çaycı ile birlikte Ebay / Gittigidiyor Çalışan Deneyimi Direktörü Murat Yüksel ve Turkcell HR Center of Excellence Directorü Seray Kerimak konuşmacı olarak yer aldı.

 

Çalışan Deneyimi Zirvesi 2021
Pandemi süreciyle birlikte daha belirgin hale gelen karma çalışma biçimleri kuruluşların fiziki ortam ve sanal işgücü yönetiminde yeni dokunma noktalarını, dolayısıyla yönetim zorluklarını ortaya çıkardı. Bu durum, işletmeler için Çalışan Deneyimi sürecini yeniden kurgulamak veya güncellemeyi gerektirdi.
Bu sene zirvede, olumlu bir çalışan deneyimi yaratmada / yenilemede dijital dönüşümden faydalanmayı, çalışanların iş-yaşam dengesini yeniden sağlamalarına olanak tanıyarak yüksek potansiyelli çalışanları elde tutmayı ve güncellenmesi gereken çalışan yolculuğu adımları konuşuldu.
 

 

 

Paylaş