Ara
Kapat

Basında İzocam

İzocam Bayileri Budapeşte’nin Büyüleyici Atmosferini Birlikte Keşfetti

Yalıtımın lider markası İzocam, pandeminin etkilerinin azalması ile birlikte 2 yıldır ara verdiği yurt dışı bayi seyahatlerine başladı. İzocam bayileri ilk olarak 12-15 Mayıs 2022 tarihlerinde Budapeşte’nin tarihi ve büyüleyici atmosferini birlikte keşfettiler.

Orta Avrupa’nın en büyük ikinci şehri olan Budapeşte tarihi dokusu ile İzocam bayilerini büyüledi. Bayiler, 3 gece 4 günlük seyahat boyunca şehrin ünlü  kafelerine, restoranlarına, tarihi ve doğal güzelliklerine birlikte tanıklık ettiler.

Seyahatin ilk gününde panoramik şehir turuna katılan bayiler, tarihi yönü ağırlıkta olan Buda ve modern bir yapıya sahip olan Peşt şehirlerinin sokaklarını ve renkli turistik caddelerini görme imkanı yakaladı. Gezinin ikinci gününde Ezstergom’u ziyaret eden bayiler, yaklaşık 150 yıl Osmanlı himayesinde kalmış kentin tarihi kalesini ve Macar Katolik Kilisesi'nin merkezi Ezstergon Bazilikası'nı gördüler. Ertesi gün gerçekleşen Osmanlı eserleri turu ve Gül Baba Türbesi ziyareti sonrasında öğle yemeklerini alan bayiler, tarih dolu keyifli bir günü Cingan gecesi gibi kültürel bir eğlence ile noktalandırdılar. 

 

 

Paylaş