Ara
Kapat

Basında İzocam

İzocam Bayileri Baltık Turu’nda Buluştu

Bayi ve müşterilerine yönelik düzenlediği kampanyalarla Dünya’nın en güzel ülkelerini, farklı deneyimler yaşatarak yakından görme fırsatı sunan İzocam, 18-24 Mayıs 2022 tarihlerinde Helsinki, Riga ve Tallinn şehirlerini kapsayan Kuzey Baltık Turu düzenledi. 

Baltık ülkelerinin en güzel şehirlerinden Helsinki, Riga ve Tallinn, tarihi dokusu ile İzocam bayilerine büyüleyici bir deneyim yaşattı. Bayiler, 6 gece 7 günlük seyahat boyunca şehrin ünlü kafelerini, restoranlarını, tarihi ve doğal güzelliklerini birlikte deneyimleme imkânı elde ettiler.

Seyahatin ilk gününde Helsinki’de panoramik şehir turuna katılan bayiler, Helsinki Katedrali, Senato Meydanı, Finlandiya Hükümet Sarayı, Helsinki Belediye Binası, Pazar Meydanı, Hristiyanlarca Kutsal kabul edilen Uspenski, Orthodox Katedrali, Havis Amanda Heykelini gördüler. 

En iyi korunmuş Ortaçağ şehirlerinden biri kabul edilen Tallinn şehrinde, bayiler UNESCO’nun “Dünya Mirası” olarak koruma altına aldığı ve şehrin karakteristik özelliklerini taşıyan tarihi yapılar ziyaret ettiler. Tall Hermann Kulesi, Büyük Prens Alexander Nevsky Katedrali, Dome Kilisesi’ni gören İzocam bayileri, Toompea Kalesinin de bulunduğu Toompea Tepesi’nden şehrin en güzel panoramik manzarasının fotoğraflarını çektikten sonra günümüzde konser salonu olarak kullanılmakta olan St. Nicholas Kilisesi’ne de ziyaret gerçekleştirdiler.

 

Gezinin son ayı olan Riga turunda ise eski şehir merkezi gezisinin ardından İzocam bayileri, St. Peter’s Kilisesi, Brotherhood of the Blackheads Evi, Dome Katedrali, Büyük ve Küçük Guildhalls, St. Jacob’s Kilisesi, Riga Kalesi, Özgürlük Heykeli’ni görerek şehrin eşsiz mimarisine tanıklık ettiler.
 

Paylaş