Ara
Kapat

Basında İzocam

İklim Değişikliği ile Mücadele için İZODER’in U Dönüşü Kampanyasında Biz de Varız

Ülkemizde ve dünyada felaketlerle kendini derinden hissettiren iklim değişikliği ile mücadele için yalıtım en önemli başlıklar arasında. İklim değişikliğini önlemek hedefiyle 2016’da imzalanan Paris Anlaşması'nın TBMM’de onaylanması, Türkiye için önemli bir adım oldu. 

Buna paralel İzoder’in TS 825 Binalarda Isı Yalıtım Kuralları Standardının 2019 yılında başlayan revizyon çalışmaları kapsamında U değerlerinin iyileştirilmesine yönelik destekleyici iletişim faaliyetleri devam ediyor.  İzoder, bu konuyla ilgili kamuoyunu ve kamu otoritelerini harekete geçirmek için 13 Aralık 2021 tarihinde bir reklam kampanyasına başladı. Biz de İzocam olarak “Tek Yol U Dönüşü” adını verdiği reklam kampanyasının destekçileri arasında yerimizi aldık.

İklim krizinin ülkemizdeki olası felaketlerinden korunmak için yalıtımın uygulandığı tüm alanlarda U değerlerinin iyileştirilmesi gerektiğini vurgulayan kampanyayı desteklemeye sizleri de davet ediyoruz. 

Bu kapsamda İzoder’in YouTube, Instagram, Twitter ve Facebook  hesaplarından aktif şekilde yürütülen kampanyanın videosunu ve postlarını paylaşabilir; #tekyolUdönüşü hashtagi ile Twitter üzerinden yorumlarınızı yapabilirsiniz.

Kampanyanın videosuna ulaşmak için tıklayınız.

 

 

Paylaş