Ara
Kapat

Galataport’ta İzocam İmzası

Her ihtiyaca uygun şekilde sunduğu ürün ve çözümleri ile Türkiye´nin önemli projelerinin tercihi olmaya devam eden İzocam, Galataport Projesi’nin de tercihi oldu.

İzocam, Türkiye’nin en önemli projelerine uzmanlığıyla hizmet sunmaya ve yalıtım ürünleri temin etmeyi sürdürüyor. Önemli pek çok projeye yalıtım danışmanlığı hizmeti veren İzocam her ihtiyaca uygun şekilde sunduğu ürün ve çözümleri ile Türkiye’nin iddialı projelerinde çözüm ortağı olarak yer alıyor.

Son dönemde İzocam’ın ürün ve danışmanlık hizmeti verdiği büyük projelerden birisi de Galataport projesi oldu.  Bir şehir projesi olarak tasarlanan İstanbul ve bölgenin mahalle dokusuna uyumlu bir yerleşim planına sahip olan proje ile, şu anda erişime kapalı olan Karaköy sahil şeridi, halkın kullanımına açılarak şehri denizle buluşturan bir promenada dönüştürülmesi hedefleniyor. Binaların arasında oluşturulacak koridorlardan, Boğaz’a görsel ve fiziksel erişim sağlanması planlanıyor. Alana vasfını veren Kruvaziyer Yolcu Terminali de, proje kapsamında dünya standartlarında yeniden kurgulanarak İstanbul ve Türkiye’nin dünyaya denizden açılan kapısı olmaya devam edecek. Yer üstünde halkı ve turistleri Boğaz’la buluşturmayı kesintisiz sürdürebilmek için yeni terminal yerin altına inşa ediliyor. Projenin bir parçası olarak planlanan kapalı yer altı otoparkı ile de bölgenin park sorununa çözüm getirilmesi hedefleniyor.

Galataport İstanbul Liman İşletmeciliği ve Yatırımları A.Ş. tarafından uygulaması gerçekleştirilen ve Gülyapısan İnşaat A.Ş. gibi sektörün önde gelen firmaları tarafından ürün tedariği ve işçiliği sağlanan projede İzocam Taşyünü Manto, özel ebatta İzocam Taşyünü Tavan Levhası, İzocam Dış Cephe Levhası ve Foamboard ürünleri tercih edildi. Proje sonuna kadar kullanılacak İzocam ürünlerinin toplam miktarı 150.000 bin metrekareyi bulması bekleniyor.

Gelişmiş kaliteli ürünlerinin yanı sıra müşterilerine yalıtım danışmanlığı hizmeti de veren İzocam, ısı yalıtımı, akustik konfor, tesisat yalıtımı ve yangın güvenliği açısından yönetmeliklere ve projelere uygun şekilde doğru ürünü öneriyor. İzocam ve ürünleri marka projelerin yalıtımında kalitesi, satış öncesi ve sonrası sağladığı hizmetlerin güvenirliği ve uzmanlığı nedeniyle tercih ediliyor.

Paylaş