Ara
Kapat

Değerli İş Ortaklarımız, Tüm Dünyayı Ve Ülkemizi Etkisi Altına Alan COVİD - 19 Virüsü Nedeniyle Ülke Olarak Olağanüstü Bir Dönemden Geçiyoruz.

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan COVİD - 19 virüsü nedeniyle ülke olarak olağanüstü bir dönemden geçiyoruz. 

İzocam olarak salgının dünyaya yayılmaya başlamasıyla birlikte bizler de hem çalışanlarımızı hem de siz değerli paydaşlarımızı korumaya yönelik dünya standartlarında pek çok önlemi zamanında aldık. 

Bu önlemleri büyük bir titizlikle uygulamaya da devam ediyoruz. 

Sizlere daha önce duyurmuş olduğumuz gibi 16 Mart itibariyle, Genel Müdürlüğümüzde ve Bölge Müdürlüklerimizde görevli arkadaşlarımız evlerinden çalışmakta olup, e-posta ve cep telefonları ile satış sürecinde bir aksama yaşanmaması için rutin hizmetlerine devam etmektedir. 

Bu süreci en profesyonel şekilde yönetebilmek için Mart başı itibariyle Kriz İletişimi Masası’nı kurduk ve Acil Durum Eylem Planlarımızı da gözeterek tüm satış ve müşteri destek faaliyetlerimizi sizlere en iyi şekilde hizmet verecek şekilde planladık. 

Ülkemizin geleceği açısından iş yaşamının devam etmesi, ürün ve hizmetlerin devamlılığının güvenli bir şekilde sağlanması büyük bir önem arz ediyor. Sizlerin de bu bilinçle hareket ettiğinizi biliyor, salgın sırasında aldığınız önlemleri bizler de takip ediyoruz.

Bu süreçte hepimize büyük sorumluluklar düşüyor. Sektör öncüsü bir marka olarak, ülkemizin geleceği için bu sorumlulukla hareket ediyor ve sağlık açısından gereken önlemleri en üst düzeyde alarak sizlere sunduğumuz hizmetlerimizi kesintisiz şekilde devam ettiriyoruz. Öngörülemeyen şartlar bizi mecbur bırakmadıkça ve devlet kanalıyla durdurulmadığı sürece de üretimimizi devam ettireceğiz.

Bu zorlu dönemi hepimizin sağlıkla ve kısa sürede atlatmasını temenni ediyorum.

En kısa zamanda tekrar yüz yüze görüşmek temennisi ile sizlere, ailelerinize ve sevdiklerinize sağlıklı günler diliyorum.

Sevgi ve saygılarımla,

Murat Savcı

Genel Direktör

Paylaş