Ara
Kapat

Basında İzocam

Bursa Tüm Yönleri İle Yalıtım Seminerleri’nin Sponsorları Arasında Yerimizi Aldık

İzoder ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İşbirliği ile gerçekleştirilen Tüm Yönleri ile Yalıtım Seminerleri’nin Bursa organizasyonu, 27 Haziran 2019 tarihinde, Bursa Almira Otel’de gerçekleştirildi. İzocam’ın da sponsorları arasında yer aldığı bu etkinliğe öğretim üyeleri, mimar ve mühendislerin yanı sıra, yerel yönetimler, kamu, STK ve sektör temsilcileri katıldı.

Isı, su, ses yalıtımı ile yangın güvenliğinin gün boyunca farklı oturumlarla, alanında uzman kişilerce ele alındığı Tüm Yönleriyle Yalıtım Seminerleri’nde; Su Yalıtımı Yönetmeliği, yapın güvenliği, Ses Yalıtımı Yönetmeliği ve ses yalıtımı uygulamaları, yangın güvenliği ve tedbirleri ile enerji verimliliği ile ısı yalıtımı ilişkisi, yalıtım uygulamalarında yapı denetimi konularıyla ilgili güncel bilgiler paylaşıldı.

Yalıtımın insan sağlığı ve yaşam konforu için vazgeçilmez bir unsur olduğu gerçeğinden yola çıkan İzocam, Türkiye’de yalıtımın yaygınlaşması ve yalıtım bilincinin artırılması için 2019 yılında bu kapsamda yapılan etkinlik ve organizasyonlara desteğini devam ettirecek.

Paylaş