Başarılı İzocam Bayileri Litvanya Gezisinde!

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Başarılı İzocam Bayileri Litvanya Gezisinde!

Başarılı bayi ve müşterilerine yönelik düzenlediği kampanyalarla Dünya’nın en güzel ülkelerini yakından görme fırsatı sunan İzocam, Litvanya’nın başkenti Vilnius’a gezi düzenledi. 28 Mayıs – 01 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen seyahate İzocam’ın yurt içi ve yurt dışından başarılı bayileri katıldı.

 

Baltık ülkelerinin en güzel şehirlerinden birisi olan Vilnius, tarihi dokusu ile İzocam bayilerini büyüledi. Bayiler, 4 gece 5 günlük seyahat boyunca şehrin ünlü kafelerini, restoranlarını, tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetti.

 

Seyahatin ilk gününde panoramik şehir turuna katılan bayiler, Ortaçağ Avrupası’nı yansıtan sokaklarını ve renkli turistik caddelerini görme imkanı yakaladı. Gezinin ikinci durağında Trakai şehrine giden İzocam bayileri, göller arasında bulunan bu küçük kentin doğal güzelliklerini keşfetti. Yeşilin her tonuna sahip Trakai’de Karay Türklerinin yaşadığı alanları gezme fırsatı bulan bayiler, Galve gölü kenarında keyifli vakit geçirdi. Gölün kenarında bulunan büyüleyici Trakai Kalesi’ni de ziyaret eden bayiler, şehrin tarihine tanıklık etti.

Başarılı İzocam Bayileri Litvanya Gezisinde!