İzocam Başarılı Bayi ve Müşterilerini Paris´te Ağırlayacak.

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

İzocam Başarılı Bayi ve Müşterilerini Paris´te Ağırlayacak.

Bayi ve müşterileri için her yıl farklı kampanyalarla sürprizler hazırlayarak Dünya’nın en keyifli ülke ve şehirlerini yakından görme fırsatı sunmaya devam eden İzocam, başarılı bayi ve müşterilerini Paris’te ağırlayacak. 
 
İzocam her yıl olduğu gibi bu yıl da bayi ve müşterilerini unutmuyor. Dünya’nın önde gelen şehir ve ülkelerinin tarihi yerlerini, doğal güzelliklerini ve önde gelen turistik merkezlerini görme imkânı tanıyan İzocam, bayi ve müşterileri ile bu yıl Paris’i ziyaret edecek.
 

Kampanyaya dahil ürünlerde, Ağustos – Eylül – Ekim – Kasım 2015 döneminde belirlenen hedefe ulaşan İzocam bayi ve müşterileri, 18 - 21 Mart 2016 tarihleri arasında Paris’e yapılacak 3 gece 4 günlük seyahat programına katılacak. İzocam bayi ve müşterileri, tüm dünyada anıtları, sanatsal ve kültürel güzellikleri ile “Işık şehir” olarak da anılan Paris’te, ülkenin en önemli derbisi olan Paris Saint-Germain – AC Monaco FC maçını izleme şansını yakalayacak. 

İzocam Başarılı Bayi ve Müşterilerini Paris´te Ağırlayacak.