İzocam’ın İhracattaki Başarısı Ödüllendirildi

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

İzocam’ın İhracattaki Başarısı Ödüllendirildi

İzocam her yıl İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından verilen “Başarılı İhracatçılar Ödülü”ne, 2013 yılında olduğu gibi 2014 yılında da layık görüldü.

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), kuruluş yılı olan 2011’den bu yana üye firmalarını her yıl ihracattaki başarılarına göre ödüllendiriyor. Bu kapsamda düzenlediği bir törenle, 2014 yılı İhracat Performanslarına göre “Başarılı İhracatçılar”a ödüllerini veren İSİB, İzocam’ı Yalıtım Malzemeleri kategorisinde ödüle layık gördü.

29 Nisan 2015’de Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’nin katılımı ile Ankara İSİB merkezinde  gerçekleştirilen ödül töreninde İSİB üyesi firmalara 21 kategoride toplam 59 ödül verildi. Yalıtım Malzemeleri Kategorisinde ödül almaya hak kazanan İzocam, ödülünü Ekonomi Bakanı Sn. Nihat Zeybekçi’den aldı.

İzocam’ın 2014 yılı ihracat cirosu yaklaşık 70 milyon TL olarak gerçekleşti ve 2013 yılına göre ihracatta yaklaşık %15 büyüme kaydedildi. İzocam’ın son 5 yılda ihracattan elde ettiği satış geliri toplam 160 Milyon USD’yi buldu. Şirket, gelecek 5 yılda bu rakamı 200 Milyon dolara ulaştırmayı hedefliyor.

İzocam’ın İhracattaki Başarısı Ödüllendirildi