Aklın Yolu Yapı Fuarı’ndan Geçti

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Aklın Yolu Yapı Fuarı’ndan Geçti

Ülkemizdeki yalıtım bilincinin oluşturulup, geliştirilmesine yönelik ilkleri hayata geçiren İzocam, sektördeki 50. yılını bir kez de Yapı Fuarı’nda kutladı. TÜYAP Beylikdüzü’nde gerçekleştirilen 38. Yapı Fuarı’nda İzocam, 50. yılına özgün tasarlanan standıyla ve “Aklın Yolu” ödüllü interaktif oyunuyla yer aldı.

 

21–25 Nisan tarihleri arasında Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Yapı Fuarı’nda İzocam, 50 yıllık geçmişini vurguladı. Fuar boyunca uzman mimar ve mühendislerden oluşan  kadrosuyla ziyaretçilerini ağırlayan İzocam, kuruluşundan bugüne bünyesinde çalışmış herkesin isminin olduğu bir saygı duvarına da standında yer verdi.

 

“50 yıldır aklın yolundan gidenler kazanıyor!” konsepti ile geliştirilen “İzocam, Aklın Yolu” ödüllü interaktif oyunu da fuar boyunca İzocam’ın standında yer aldı. “İzocam, Aklın Yolu” oyununu oynayanların puanları saat başı değerlendirildi ve her saat en yüksek puanı alan oyuncu bir powerbank (taşınabilir şarj cihazı) sahibi oldu. Yapı Fuarı boyunca devam eden yarışmada 37.756 puanla en yüksek puanı alan  Fatih Defterli ise fuarın birincisi olarak Ipad Air2 kazandı.  

 

Yalıtım Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu

 

Yapı Fuarı24 Nisan Cuma günü, İzocam’ın bu yıl onbeşincisini düzenlediği Üniversitelerarası Yalıtım Yarışması ödül törenine de ev sahipliği yaptı. Öğrenciler, Astana şehrinin zorlayıcı karasal iklim şartlarını göz önünde bulundurarak, EXPO’nun “Geleceğin Enerjisi” temasına uygun, yeni kentsel mekanla bütünleşen sürdürülebilir binalar tasarladı. Yarışma sonunda Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bina Araştırma ve Planlama Yüksek Lisans öğrencisi Ferhat Bulduk birinci olurken, Ortadoğu Teknik Üniversitesi Mimarlık ve Yapı Bilimleri bölümünden Mirbek Bekboliev, Kutay Can Biberoğlu ve Burak İlhan ikinci, Ortadoğu Teknik Üniversitesi Mimarlık ve Yapı Bilimleri bölümünden Eren Güney, Ayça Gülben Sapaz ve Mert Çağdaş Baykal ise üçüncü oldu. Birinci projenin 7 bin, ikinci projenin 5 bin ve üçüncü projenin 3 bin TL ödül kazandığı yarışmada dereceye giren öğrenciler Astana’da gerçekleşecek uluslararası yarışmada ülkemizi temsil edecek.

 

Detaylı Bilgi için:
Seher Saygın / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / 212 282 40 85 - Dahili 12
seher.saygin@essance-istanbul.com / 0 530 384 62 74 

Zeynep Yiğit / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / 212 282 40 85 - Dahili 23     
zeynep.yigit@essance-istanbul.com / 0 530 384 62 79   

Aklın Yolu Yapı Fuarı’ndan Geçti