50. Yılında İzocam’dan Yeni Web Sitesi ile Dijital Çıkarma

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

50. Yılında İzocam’dan Yeni Web Sitesi ile Dijital Çıkarma

Bu yıl sektördeki 50. yılını kutlayan İzocam, web sitesini yeniledi. Kullanıcı deneyimi odaklı olarak tasarlanan www.izocam.com.tr, dijital iletişim çağına ve güncel yazılım teknolojilerine uygun şekilde sunduğu görsel ve içeriklerle, sosyal medya entegrasyonuyla yalıtım sektöründe örnek bir site olmayı hedefliyor.

 

Explorer 9 ve üstü sürümlerde, Chrome, Firefox, Safari gibi son teknolojiye uygun tarayıcılarda çalışan web sitesinde 50. yıla özel bir de uygulama bulunuyor. Yıl sonuna kadar sitede aktif olacak özel uygulama, İzocam’ın sektördeki varlığını sayaç ile yıl-ay-gün-saat-dakika-saniye şeklinde sayıyor. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) uyumlu site,  hem yazılım hem de tasarım açısından İzocam’ın sosyal medya hesaplarıyla da entegre şekilde çalışıyor. Site içi arama kolaylığı ile kullanıcı dostu navigasyon imkanı sunan yeni web sitesinde, ürünler ve ürünlerin uygulama alanları ile ilgili de detaylı bilgiler bulunuyor. Sitede ürünlerin yanı sıra yalıtımda doğru uygulamanın nasıl yapılacağı ve yalıtım sistemleri ile ilgili de bilgiler yer alıyor. Ayrıca mimari yalıtım teknik detayların ve güncel standart ve yönetmeliklerin de yer aldığı sitede, konu detayına göre ayrılan iletişim formu sayesinde kullanıcıların soruları makul bir sürede ve en doğru şekilde yanıtlanıyor.

 

İzocam’dan sosyal medya çıkarması

 

Dijital dünyanın önemini her fırsatta dile getiren İzocam, 50. yılında sosyal medyada  çıkarma yaptı. Ocak ayında gerçekleştirdiği “Yalıtıma Dair Pratik Bilgiler” duvar kampanyası ile Twitter takipçi sayısını 3 kat artıran İzocam, Şubat ve Mart aylarında sunduğu Aşk Termometresi Mikro Site uygulamasıyla da Facebook beğenilerini artırdı. Ayrıca www.asktermometresi.com adresinde bulunan siteye, üç günde 10.000’in üzerinde ziyaretçi çekmeyi başardı. İzocam, şu an 18.000’in üzerinde Facebook beğenisi, 4.800 Twitter ve 1.700 Linkedin takipçisi, 500 Instagram paylaşımı ve güncel Youtube kanalıyla yalıtım sektöründe sosyal medyayı etkin kullanan isimleri arasında yer alıyor.

 

https://tr-tr.facebook.com/izocam
https://twitter.com/izocamofficial
https://www.linkedin.com/company/izocam
https://instagram.com/izocamofficial
https://www.youtube.com/user/izocamofficial

 

 

Bilgi için:
Seher Saygın / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / seher.saygin@essance-istanbul.com
212 282 40 85 (Dahili: 12) / 0 530 384 62 74
Zeynep Yiğit / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / zeynep.yigit@essance-istanbul.com
212 282 40 85 (Dahili: 23) / 0 530 384 62 79

50. Yılında İzocam’dan Yeni Web Sitesi ile Dijital Çıkarma