İzocam Yalıtım Eğitim Merkezi 20 Bin Kişiye Ulaşmayı Hedefliyor

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

İzocam Yalıtım Eğitim Merkezi 20 Bin Kişiye Ulaşmayı Hedefliyor

Farklı eğitim düzeylerine sahip inşaat, yalıtım ve tesisat sektörü temsilcilerine eğitimler veren İzocam Yalıtım Eğitim Merkezi (İYEM), 17. yılında 20 bin kişiye ulaşmayı hedefliyor. Kurulduğu günden bu yana 19 binin üzerinde kişiye eğitim sağlayan İYEM, Haziran ayına kadar eğitimlerini sürdürecek.

1998 yılından bu yana farklı eğitim düzeylerine sahip inşaat, yalıtım ve tesisat sektörü temsilcilerine eğitimler veren İYEM, 17. yılında 20 bin kişiye ulaşmayı hedefliyor. Kurulduğu günden bu yana toplam 19 binin üzerinde kişiye eğitim veren İYEM’de süreci başarıyla tamamlayan katılımcılara “Yalıtım Uzmanı Sertifikası” veriliyor.

Tüm eğitimlerin ücretsiz olduğu İYEM’de ısı, ses ve yangın yalıtımı, öfke kontrolü, empati, müşteri ilişkileri yönetimi, enerji verimliliği, risk analizi, akustik ve titreşim ölçümleri gibi konular yer alıyor.
Yalıtım sırasında yanlış uygulamalar, duvarların ses geçirgenliği nedeniyle gürültü kirliliğine, olası bir yangın durumunda can ve mal kayıplarına, binalarda yüksek enerji sarfiyatına neden oluyor. Üretilen malzemelerin uygulama teknikleri birbirine çok yakın olsa da deneme- yanılma yöntemleriyle gerçekleştirilen uygulamalar genellikle başarısızlıkla sonuçlanıyor. Kaliteli ısı, ses, yangın ve su yalıtım uygulamalarında en etkili ve önemli unsur çalışanları sürekli eğitmekten geçiyor.

Doğru, gerekli, uygun ve yeterli eğitimi zamanında gerçekleştirerek, bilgiyi iletmek, paylaşmak, yaymak ve yenilikleri tanıtmak üzere kurulan İYEM, ülkemizde yalıtım, inşaat ve tesisat gibi birçok sektörün gelişimine de hizmet veriyor.

2015 yılı eğitim programı detayları ve katılım kaydı için: www.iyem.com.tr