Aşkınız Ne Kadar Sıcak?

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Aşkınız Ne Kadar Sıcak?

Aşkınız Ne Kadar Sıcak?
İzocam yalnızca ortamın değil
aşkınızın sıcaklığını da koruyor!

Yalıtım ürünleri ile konfor sıcaklığını koruyan İzocam bu kez, 14 Şubat’ta sevgililerin aşk sıcaklıklarını ölçecek. İzocam’ın Facebook sayfası üzerinde 10 Şubat – 8 Mart tarihleri arasında yer alacak olan Aşk Termometresi çiftlerin aşk sıcaklığını ölçecek ve sonuca göre yorumlarla aşklarının sıcaklığını korumaları için esprili yönlendirmelerde bulunacak.

Kullanıcılar Facebook Aşk Termometresi uygulaması ve www.asktermometresi.com web sitesi üzerinden aşklarının ne kadar sıcak olduğunu ölçebilecek. Aşkının sıcaklığını öğrenmek isteyenler, Aşk Termometresi’ne 7 Şubat – 8 Mart tarihleri arasında başvurabilecekler.

14 Şubat’ta sevgililer, aradıkları tüm cevapları Aşk Termometresi’nde bulacaklar. İzocam’ın Facebook sayfasından bağlanılacak Aşk Termometresi’nde hoşlandıkları, beğendikleri kişileri Facebook profili üzerinden seçebilecekler veya arkadaş listelerinde olmayan herhangi karşı bir cinsin; ad, yaş ve burç bilgilerini girerek, karşı cinsle olan aşklarının uyumunu görecek ve aşklarının sıcaklığını ölçebilecekler.

Aşk Termometresi’nde, girilen bilgilerle beraber termometre çalışmaya başlayacak. Ardında da esprili bir yorumla birlikte aşkın sıcaklığını ölçecek. Kullanıcı, ekranda çıkan yorumu ve dereceyi daha sonra kendi Facebook profilinde de isteğe bağlı olarak paylaşabilecek.

İzocam, aşkın sıcaklığını fotoğraf karelerine yansıtıyor!
Yalıtım ile ortamdaki sıcaklığı uzun saatler koruyan İzocam’ın yalıtım ürünü Foamboard’tan yapılmış kalp çerçevede, isteyen herkes fotoğraf çektirebilecek. Birlikteliklerini foamboard sayesinde toz pembe bir renkle çerçeveleyecek çiftler, çektikleri instagram fotoğraflarını da #asktermometresi hashtag’i ile Facebook, Twitter veya Instagram üzerinden paylaşacaklar. Bu fotoğrafların çıktılarını da Instagram makinesinden alabilecek böylece o günün anısını İzocam ile sonsuzlaştırmış olacaklar. Kanyon, Brandium ve Capacity Alışveriş Merkezleri’nde kurulacak İzocam standlarında sevgilileri bekleyen bu toz pembe sürpriz, gün boyunca devam edecek.   

Proje Künyesi

Proje Markası: İZOCAM
Proje Geliştiren Ajans:  Crena Works
PR Ajansı: Essance İstanbul