İzocam bayileri “Yalıtımın arkasında İzocam, başrolünde sen varsın” mottosuyla bir araya geldi

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
Yoğuşma kontrolü ve yüksek ısı yalıtımı için iklimlendirme sektörünün tercihi : İzocam Optiflex
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

İzocam bayileri “Yalıtımın arkasında İzocam, başrolünde sen varsın” mottosuyla bir araya geldi

 İzocam, bayilerini bu yıl 27 Şubat -1 Mart tarihleri arasında Antalya Belek Maxx Royal Otel’de gerçekleştirilen 2020 Uluslararası Bayi Toplantısı’nda ağırladı. 2019 yılının değerlendirildiği ve 2020 hedeflerinin açıklandığı toplantıda, güçlü ve güvenilir bir marka olarak İzocam’ın bayilerinin, çalışanlarının, sektörün ve verdiği sözlerin arkasında olduğu vurgulandı.

Ayrıca yalıtımın olduğu tüm yaşam alanlarında; binadan tesisata vagonlardan evlerimizde kullanılan fırınlara, yangın kapılarından güneş kollektörlerine kadar geniş bir alanda ısı, ses yalıtımı ile yangın güvenliğinin İzocam ürünleri ile sağlandığına dikkat çekildi. Türkiye’deki ilk yalıtım markası olan İzocam’ın sektörün arkasındaki güç olarak sektöre kazandırdıklarına da vurgu yapıldı.

İzocam’ın bu yıl 27 Şubat’da başlayan ve 3 gün süren İzocam Uluslararası Bayi Toplantısı, İzocam’ın 55. yıl kutlamasına da ev sahipliği yaptı. Toplantıda, İzocam’ın 55 yıldır sektörde ve Türkiye’de gerçekleştirdiği başarının arkasında olduğu; İzocam bayilerinin ve çalışanlarının bu başarıya öncülük ettiği “Yalıtımın arkasında İzocam, başrolünde sen varsın” mottosuyla vurgulandı. 

29 Şubat tarihinde gerçekleştirilen ana toplantı, İzocam Genel Direktörü Murat Savcı’nın açılış konuşması ile başladı. Toplantının devamında sözü Yönetim Kurulu Başkanı ve Saint-Gobain Doğu Akdeniz ve Orta Doğu (EMME) Ülkeleri CEO’su Hady Nassif devraldı. Nassif konuşmasının öncesinde 27 Şubat’da İdlib’de gerçekleşen saldırı sonucu şehit düşen askerlerimiz için tüm katılımcıları 1 dakikalık saygı duruşuna davet etti. Saygı duruşu sonrası konuşmasına başlayan Nassif, İzocam’ın 55 yılına atıfta bulundu ve her zaman olduğu gibi bundan sonra da İzocam’ın hedefinde enerji tasarrufuna vurgu yapmak ve sektöre öncülük etmek olduğunu ifade etti.

Toplantının devamında ‘Arkasında İzocam var’ sunumunu gerçekleştiren İzocam Genel Direktörü Murat Savcı, sunumunda İzocam’ın 55 yıldır ülkemizde yalıtım sektörünün öncüsü olduğunu belirtti ve şunları söyledi;  “7 farklı ürün gamı ile her ihtiyaca uygun çözüm üretmeye devam ederken; kalitemiz ve güvenirliğimiz ile müşterilerimizin tercihi olmayı sürdürüyoruz. Bizler de bu mevcut konumumuzdan güç alarak, yaptığımız işlerin arkasında duruyor ve geldiğimiz noktadan gurur duyuyoruz. İzocam’ı İzocam yapan siz değerli bayilerimizin ve her koşulda elinden gelenin en iyisini yapan değerli çalışanlarımızın bugünlere ulaşmamızda çok önemli roller üstlendiğini biliyoruz. Yalıtımın arkasında İzocam, başrolünde ise siz değerli bayilerimizin, çalışanlarımızın sağladığı katkılar yer alıyor. 55 yıldır elde ettiğimiz başarının yıldızları olarak, bugüne kadar ki katkılarınız için hepinize teşekkür ederiz.”

İlgili süreç yöneticilerinin ‘İnovasyonun Gücü’ ve ‘İzocam’da Dijital Çağ’ sunumlarını gerçekleştirdiği ana toplantı sonrasında; Ekonomist Fatih Keresteci tarafından yapılan Dünya ve Türkiye ekonomisi ilgili sunum katılımcıların ilgisini çekti.

28 Şubat Cuma günü ise İzocam bayileri ve bayi eşleri Astrolog Meral Pala’nın 2020 yılı astroanaliz konulu seminerine katıldı. Tarot ile gelecek seanslarına da yer verilen sosyal etkinlikler kapsamında misafirler, Kişisel Dönüşüm Uzmanı ve Yazar Aret Vartanyan’ı da sahnede izleme fırsatı elde ettiler. İzocam çalışanları ile bayileri, iş süreçleri ile ilgili olarak ‘İzocam ile Çay Saati’ buluşmalarında bir araya gelirken; İzocam bayilerinin bir kısmı da tavla, masa tenisi ve bowling turnuvalarına katılarak keyifli vakit geçirdiler. Gala Gecesi’nde 2018 ve 2019 yıllarına ait satış ödülleri sahiplerini bulurken, 28 Şubat’ta gerçekleştirilen turnuvaların kazananlarına da ödülleri aynı gece takdim edildi. Ayrıca, 27 – 29 Şubat tarihlerinde #arkasındaizocamvar hashtagi ile en çok paylaşım yapan İzocam bayisi de sahnede tebrik edilerek, sürpriz ödülün sahibi oldu.

İzocam bayileri “Yalıtımın arkasında İzocam, başrolünde sen varsın” mottosuyla bir araya geldi